reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
zaczął mnie bolec brzuch jak na @ (26dc i dopiero 11dpo, owu potwierdzona monitoringiem) tylko dziwne jest ze ja nigdy przed @ nie czuje nic, zawsze mnie boli dopiero jak @ już jest. Czuje mokro i chodzę jak szalona do łazienki sprawdzać czy już jest a tu nic. Nigdy tez nie miałam tak krótkiego cyklu zazwyczaj 28-29.. hmmm.. co to oznacza? Może się tak skrócić faza luterana?
 
Ja właśnie zatetsowalam po raz kolejny. Negatuwny- nawet nie ma tego cienia co był na poprzednim. Ja wykluczam ciążę. Czekam na okres. Jak się nie pojawi to lecę Do lekarza po świętach. Widocznie się nie udało... Trudno, teraz tylko czekać na @ i od początku do roboty.
Myślałam, że się coś u Ciebie pojawi... Ja czekam aż będę w domu i szybko siusiu to będzie mój drugi mocz...
 
Nie mam już pojęcia co jest nie tak. Tu są moje ostatnie cykle z roku i dzisiejszy test ciążowy z rana... Nie wiem co myśleć. Dziś 34 dc.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby u Ciebie nie było ciąży... może testy Ci tylko nie wychodzą? Albo wyjdą z opóźnieniem?
Jak wezmę test pod światło to jest druga kreska. Ale nie wiem...
Screenshot_20191223-110519_My%20Calendar.jpeg
20191223_103130.jpeg
 
reklama
Byłam właśnie w kibelku bo coś jakby ze mnie spłynęło, już byłam pewna, że to @ nawet wzięłam ze sobą podpaskę ale patrze a tam nic, znowu ociupinka śluzu ledwo podbarwiona, dosłownie może z 5 mm tego śluzu.
 
Do góry