reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia :)
Moje mięśniaki są na zewnętrznej stronie macicy i nie powinny mieć wpływu na zagnieżdżenie. Oczywiscie jesli dojdzie do laparoskopii to bedzie myśleć czy ich nie usunąć...

Dziwnie się czuję po tym dostinexie.
Hej. Moja bratowa miała dwa miesniaki właśnie z zewnętrznej strony macicy i lekarze od początku mówili że ciąża będzie zagrożona.. I neistety w 8 miesiącu ciąży urodziła martwe dzieciątko.. Także z neistety przykrego doświadczenia i opinii lekarzy wiem, że miesniaki powinno się usunąć nim będzie się w ciąży. Nawet te zeslwntrzene
 
reklama
Do góry