reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Któraś wcześniej polecała aplikacje t time. Niestety nie znalazłam aplikacji, ale po wpisaniu w google znalazło mi stronkę. Z ciekawości weszłam i dowiedziałam się, E jeżeli chce mieć dziewczynkę to powinnam uprawiać bardzo mało seksu. Strasznie mnie to rozśmieszyło [emoji23] co o tym myślicie? [emoji846]
To ja pisalam o aplikacji i stronce tej. Nie wiem czy to zabawne, bowiem nawet jest temat na forum czy mozna sobie zaplanowac plec dziecka. I podobno mozna!! Nie jedna z moich kolezanek mowila ze staraly sie z mezami w konkretne dni omijajac lub wlasnie strzelajac a owu i wychodzilo im to co chcieli. Wiec cos w tym musi byc.
 
reklama
Szyjka na owu jest wysoka to już wiem. Robiłam też równocześnie testy owulacyjne i w dzień kiedy szyjka była bardzo miękka prawie jakby jej nie było miałam test pozytywny. Na drugi dzień test juz negatywny szyjka bardziej wyczuwalna i twardsza. I teraz się zastanawiam bo test owu ma przepowiadać przyszła owulke a u mnie jakby były równocześnie. Teraz po kilku dniach szyjka się obniżyła już zauważalnie-ona się później podnosi jakby doszło do zapłodnienia/zagnieżdżenia?
 
W sumie aż mnie korci żeby spróbować
emoji6.png
Probuj. My z mezem przytulalismy sie od 12dc wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Oj myślałam że @ juz nie ujrzysz po swoim urlopie. Przykro. Przytulam.
A ja 5 dni po terminie @. Dziś pojawił się obfity śluz i lekkie bóle podbrzusza i tyle....
Whaaaat?
Miałaś betę> 40..... Nie kumam
Zycze tego :) ano nie wyszedl ale wydaje mi sie ze we krwi jest wieksze stezenie niz w moczu, gdzie hormon jest przefiltrowany :D
 
Szyjka na owu jest wysoka to już wiem. Robiłam też równocześnie testy owulacyjne i w dzień kiedy szyjka była bardzo miękka prawie jakby jej nie było miałam test pozytywny. Na drugi dzień test juz negatywny szyjka bardziej wyczuwalna i twardsza. I teraz się zastanawiam bo test owu ma przepowiadać przyszła owulke a u mnie jakby były równocześnie. Teraz po kilku dniach szyjka się obniżyła już zauważalnie-ona się później podnosi jakby doszło do zapłodnienia/zagnieżdżenia?
Ja sie sama juz nie znam. Raz byla wysoko, raz nizej. Ja sie nie znam 😁 wydaje mi sie ze powinno sie przez kilka cykli badac szyjke aby miec pelne rozeznanie
 
To ja pisalam o aplikacji i stronce tej. Nie wiem czy to zabawne, bowiem nawet jest temat na forum czy mozna sobie zaplanowac plec dziecka. I podobno mozna!! Nie jedna z moich kolezanek mowila ze staraly sie z mezami w konkretne dni omijajac lub wlasnie strzelajac a owu i wychodzilo im to co chcieli. Wiec cos w tym musi byc.
A możesz dać screena jak wygląda ta aplikacja? Bo nie mogę znalezc
 
No i witam się z wami I kreseczka.
Moj organizm postawił spłata figla.
Od 4 lat, od porodu regularne cykle co 28 dni. A tu pyk 30 dzien i nic. Ani kreski, ani okresu [emoji17][emoji17]
Pozostało w tym miesiącu czekać na tą malpe.
1573371484887.jpeg
 
reklama
Do góry