reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Któraś wcześniej polecała aplikacje t time. Niestety nie znalazłam aplikacji, ale po wpisaniu w google znalazło mi stronkę. Z ciekawości weszłam i dowiedziałam się, E jeżeli chce mieć dziewczynkę to powinnam uprawiać bardzo mało seksu. Strasznie mnie to rozśmieszyło [emoji23] co o tym myślicie? [emoji846]
Screenshot_20191109-202625.jpeg
 
To nie chodzi ze mało seksu tylko żeńskie plemniki są bardziej wytrwale i wytrzymują w „pochwie” kobiety dluzej wiec jeśli uprawiasz seks dużo przed owulacja a potem już nie to jest większa szansa na dziewczynkę niż na chłopca. Jeśli w samą owulacje to większe prawdopodobieństwo chłopca bo te z kolei są bardziej ruchliwe.
 
Dziewczyny co do l4, teraz jak zajde ide od razu.. w tej poronionej ciazy maz mnie gonil ze powinnam juz byc na zwolnieniu a ja glupia co chwile odkladalam bo a to trzeba wyplaty zeobic a to zus a to nowi pracownicy.. nawet z plamieniem pojechalam robic pfron zamiast jechac do szpitala.. o taka bylam glupia. Udawalam niezastapiona i co mi z tego zostalo?!
Rozżalenie i zycie z tą swoją glupotą.. po poronieniu mialam dwa tyg urlopu akurat wiec od razu wrocilam jak gdyby nigdy nic..
zaluje.. bo nawet nie nacieszylam sie ta krotka ciaza bo praca byla wazniejsza.
Uwierzcie nie jestesmy Niezastapione w pracy, ktos i tak nas bedzoe musial zastapic wczesniej czy pozniej, a dobro mamusi i dziecka jest najwazniejsze. Pracy aktualnie jest multum wiec o to bym sie nie martwila.
 
To nie chodzi ze mało seksu tylko żeńskie plemniki są bardziej wytrwale i wytrzymują w „pochwie” kobiety dluzej wiec jeśli uprawiasz seks dużo przed owulacja a potem już nie to jest większa szansa na dziewczynkę niż na chłopca. Jeśli w samą owulacje to większe prawdopodobieństwo chłopca bo te z kolei są bardziej ruchliwe.
To ja wiem, ale chyba ciężko by było tak zajść w ciążę ( tka mi się wydaje) teraz z zegarkiem w ręku w dzień owu, a tu 3 dni przed jeszcze " płytka penetracja" [emoji6][emoji1745]
 
Ja słyszałam całkiem odwrotnie
To nie chodzi ze mało seksu tylko żeńskie plemniki są bardziej wytrwale i wytrzymują w „pochwie” kobiety dluzej wiec jeśli uprawiasz seks dużo przed owulacja a potem już nie to jest większa szansa na dziewczynkę niż na chłopca. Jeśli w samą owulacje to większe prawdopodobieństwo chłopca bo te z kolei są bardziej ruchliwe.
 
Dziewczynyyy tu jakiś wysyp pozytywów widzę ☺ :) bardzo się cieszę i gratuluję :)
U mnie 18 DC mąż godzinę temu wyjechał w delegację i wraca dopiero 17 grudnia więc mam nadzieję że ten cykl będzie udany bo jak nie to następny przepadnie :(.
Temperatury nie mierzę, ale po śluzie i szyjce stwierdzam że owulacja była elegancka :D
Śluzu w trzy i trochę a szyjka otwartaaaa i to bardzo :D
Już nie mogę się doczekać testowania <3
W takim razie 3mam mocno kciuki za ten cykl. Ja dopiero zaczynam (4dc) wiec do testowania u mnie jeszcze daleko.....
 
@AniaKaja tak oryginały, mam 5km do Poznania ;)

No i witam sie w 1dc.. takze „mily” poczatek dnia..

Super. Bylam w muzeum rogalowym w Poznaniu na pokazie jak się je robi. Polecam wszystkim, super miejsce dla dzieci także.

Oj myślałam że @ juz nie ujrzysz po swoim urlopie. Przykro. Przytulam.
A ja 5 dni po terminie @. Dziś pojawił się obfity śluz i lekkie bóle podbrzusza i tyle....
 
reklama
Do góry