reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
No i witam się z wami I kreseczka.
Moj organizm postawił spłata figla.
Od 4 lat, od porodu regularne cykle co 28 dni. A tu pyk 30 dzien i nic. Ani kreski, ani okresu [emoji17][emoji17]
Pozostało w tym miesiącu czekać na tą malpe. Zobacz załącznik 1043562
Jeszcze nic straconego do czasu az przyjdzie @. Jak widac po tym forum, testy czasami sa zawodne. 3mam kciuki
 
Rozumiem. Ja mam 21.11 , czyli bedzie 5+6 :)
Na ten termin to i ja mogłam, ale jednak wolę ciut późniejszy, żeby mieć większe prawdopodobieństwo, ze serduszko będzie już biło.
Hej Dziewczyny. Czy te które zobaczyły już dwie kreski mają jakieś objawy?
Ja nie przesypiam nocy. Po pracy muszę zrobić drzemkę chociaż 15 min, bo nie mogę inaczej funkcjonować. Za to po nocy budzę się 4-5 rano i nie mogę już spać. W pierwszej ciąży dokładnie tez tak miałam.
 
Na ten termin to i ja mogłam, ale jednak wolę ciut późniejszy, żeby mieć większe prawdopodobieństwo, ze serduszko będzie już biło.
Ja nie przesypiam nocy. Po pracy muszę zrobić drzemkę chociaż 15 min, bo nie mogę inaczej funkcjonować. Za to po nocy budzę się 4-5 rano i nie mogę już spać. W pierwszej ciąży dokładnie tez tak miałam.
Ja i tak kolejna wizyte mam 2 tyg pozniej wiec bedzie szansa na serduszko moze... Co do snu to mam podobnie. W ciagu dnia drzemka nawet na pol godziny a budze sie zazwyczaj o 2 nad ranem 😁
 
Na prawdę?
a niby to żadna firma "krzak" tylko jedna z wiodących na rynku.
Serio serio. Temu sama sceptycznie podchodze do testow. Wiadomo ze ich stezenie we krwi jest wyzsze niz w moczu,ktory jest filtrowany przez nerki. Wiec temu testy moga nie wykrywac... Proponuje poczekac i ewentualnie we wtorek skoczyc na bete
 
reklama
W ktorym tyg jestes? U mnie wychodzi 4+2 wiec wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie na inne objawy. Kazda z nas jest inna wiec i kazda z nas moze miec inne objawy w roznym odstepie czasowym
U mnie wychodzi 4+7, ale cykl miałam dość rozregulowany, owulacja przyszła wcześniej więc te tygodnie u mnie na 100%*niepewne
 
Do góry