reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Staram się pozytywnie nastawić. Tłumaczę sobie, że biorę kwas foliowy od paru miesięcy i zaczęłam brać witaminy. Mam dwójkę zdrowych dzieci. Pozostaje tylko dobre myślenie i dbanie o siebie. Ma być dobrze.
 
Rozumiem, że jesteś pod opieką endokrynolga? Ja też mam problemy z tarczyca , nie aż takie , ale mam nadczynność, oprócz tego pcos, cykle bezowulacyjne i hiperprolaktynemie. Biorę sporo leków, ale też wiatmine D, pregne start i zaczęłam stosować dietę pomimo że jestem bardzo szczupła. Zero fast dowodów, nie jem słodyczy , nie slodzę, sole , nie jem żywności wysokoprzedworzonej, nie pije alkoholu, ograniczylam kawę do jednej i jem dużo owoców i warzyw. Robię tak dopiero drugi miesiąc ale zauważyłam poprawę wyników. Spadła prolaktyna i tsh
Też ostatnio przeszłam na dietę bez laktozy i glutenu zmniejszyłam cukier więcej warzyw i jak najmniej przetworzonej żywności ale od kilku dni chyba skacze mi cukier cała się trzęsę glowa mnie pęka szumy w uszach jutro pójdę do lekarza. Co zawiera praegna start ma metyle czy zwykły kwas foliowy?? U mnie jest owulacji i zapłodnienie tylko nie mogę utrzymać ciąży chyba problem z zagniezdzeniem. Tak mam immunologa hematologia do endokrynolog czekam mam wizytę w marcu ale chyba w Polsce umowie się na szybszą wizytę.
 
Ja niestety nie pomogę ale bardzo Ci współczuję, jakie to wszystko nie sprawiedliwe :( trzymam kciuki żebyś doczekała się swojego maleństwa.
Dziękuję za wsparcie też jest dla mnie bardzo ważne. Chyba zaczynam mieć depresję nie najlepiej się czuję. Ale dam radę trzeba w końcu działać.
 
Kurczę dziewczyny ja tu dopiero początek cyklu (7dc) a już nie mogę się doczekać testowania a to jeszcze tyle czasu
 
reklama
Do góry