reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

A ja dzisiaj termin ale na razie nic się nie dzieje. Wczoraj test totalna biel. Rano lekkie skurcze i nic poza tym. Jak po owulacji nie miałam standardowej ciężkości piersi tak teraz jakby lekko spuchły. Boje się mieć nadzieje. Poczekam chyba jeszcze do piątku i dopiero zatesuje bo nie chce znów widzieć bieli... No chyba ze tempka jutro poleci..

Dziękuje ze jesteście. Dopiero od czasu jak do Was dołączyłam jakoś lepiej znoszę te starania. [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny :(
Ona jednak wie o ciazy. W. mowil swojemu małemu i uslyszala.
I to chyba przez to teraz tak sie zachowuje.
Jakie to przykre ze przez cos takiego.
Mowi mi zebym sie nie przejmowala, nie denerwowala, dziekuje mi ze dam mu dziecko...
Ale jak mam nie myslec..jesli tak bardzo tego chcieliśmy a teraz ona robi takie akcje wlasnie przez moja ciążę
Nie przejmuj się Kochana, nie masz na to wpływu więc naprawdę nie warto zamartwiać się. A to co ona wyprawia teraz pokazuje tylko to, że nie jest warta ani grama Waszego czasu i nerwów. To nie jest Twoja wina, że ma tak zryty łeb.
 
Ale tu tez chodzi o mojego partnera.
Przez to ze my bedziemy mieli wspolne, wymarzone dziecko to on ze swoim synem bedzie mial ograniczony kontakt .
No czy to nie jest chore..
Co za baba
Żeby ograniczyć mu opiekę muszą być jakies powody, przesłanki ku temu. Jeśli nie ma to wątpię, żeby sąd ograniczył ojcu kontakty z dzieckiem.
 
Ona jest chora. Jak sobie cos ubzdura...
Ma partnera i dwójkę dzieci z nim. Mieszka u niej a ona podala go o alimenty....
Może ten obecny partner ma komornika i dlatego podala go o alimenty bo wtedy komornik nie może zabrać pieniędzy bo te pieniądze należą się dzieciom. Często spotykam się z takimi sytuacjami. Kiedyś tego nie pojmowalam i mówiłam że to chore.
 
Może ten obecny partner ma komornika i dlatego podala go o alimenty bo wtedy komornik nie może zabrać pieniędzy bo te pieniądze należą się dzieciom. Często spotykam się z takimi sytuacjami. Kiedyś tego nie pojmowalam i mówiłam że to chore.
Nie ma, nic z tych rzeczy.
On juz po prostu nie chcial z nia byc ale sa.
Nawet matka nie moze z nia wytrzymac
 
Nie ma, nic z tych rzeczy.
On juz po prostu nie chcial z nia byc ale sa.
Nawet matka nie moze z nia wytrzymac
Może tym sposobem się zabezpiecza że jednak jak by od niej chciał odejść. Różne są sposoby.

Co do ograniczenia spotkan ojca z dzieckiem to nie jest tak łatwo. A na waszym miejscu jak już wiecie że będzie z nią problem bo ona jest zazdrosna o twoja ciąże i wogule to porozmawiaj ze swoim facetem żeby złożył sam wniosek da sądy o wyznaczenie dni z dzieckiem bo była żona, partnerka robi wszystko by Uniemozliwic twojego partnerowi spotkać z własnym dzieckiem z pierwszego związku.
 
Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Mam stresa przed piątkowym lekarzem. Kurde to jeszcze bardzo wcześnie i pewnie niewiele zobaczę. Niestety to jedyny termin, na który mogłam się zapisać. Na szczęście po piątku już będzie mnie zapisywać automatycznie. No i pewnie wkręcę sobie banie i będę się dołować do następnej wizyty. No i oooo. Zamuliłam.
 
reklama
Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Mam stresa przed piątkowym lekarzem. Kurde to jeszcze bardzo wcześnie i pewnie niewiele zobaczę. Niestety to jedyny termin, na który mogłam się zapisać. Na szczęście po piątku już będzie mnie zapisywać automatycznie. No i pewnie wkręcę sobie banie i będę się dołować do następnej wizyty. No i oooo. Zamuliłam.
Jakbym siebie slyszala :D
 
Do góry