reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Mam stresa przed piątkowym lekarzem. Kurde to jeszcze bardzo wcześnie i pewnie niewiele zobaczę. Niestety to jedyny termin, na który mogłam się zapisać. Na szczęście po piątku już będzie mnie zapisywać automatycznie. No i pewnie wkręcę sobie banie i będę się dołować do następnej wizyty. No i oooo. Zamuliłam.
Ja bylam wczoraj i.byl pęcherzyk a to byl 4+5
 
Dziewczyny czy któraś z was w owulacje ma zawroty głowy i nudności? Wczoraj właśnie tak źle się czułam a dzisiaj pobolewały mnie jajniki. Dzisiaj 14dc.Nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak miała. I zastanawiam się czy to mogła być owulacja. Odrazu mówię że nie robię żadnych testów ani nie mierze temperatury.
 
reklama
no to w najlepszym wypadku będzie już widać pęcherzyk ciążowy czasem nie zawsze ho jeszcze widać na tym etapie. Dzidzie i serduszko ok 6 t
No właśnie wiem. Chciałam się zapisać na 15.11, ale i tak mnie wcisnęły ze względu na to, że prowadziłam tam dwie poprzednie ciąże. No nic. Pewnie za dwa tygodnie czeka mnie kolejna wizyta.
 
Do góry