reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny jestem już po wizycie . 17 dc . Te grudki które wyczuwałam to nic takiego. Mówił ze szyjka przez cały cykl pracuje wiec i szyjka się zmienia. Wszystko jest ok. Co do owulacji to nie mógł stwierdzić czy pęcherzyk pękł bo nie widział jak było wcześniej i czy one były. Jedyne co widział to jak to określił - to może być ciałko żółte i prawdopodobnie owulacja nastąpiła. Kazał przyjść jak będę w ciąży i prosił żebym brała duphaston 2x dziennie jak już zobaczę pozytywny test z racji wcześniejszego poronienia. Nic nie pozostaje tylko teraz czekać do testowania .
 
A wiesz jakie jest stosowanie jak to może wyglądać cenowo i czy jest skuteczne?
osobiscie nie stosowałam ale najprawdopodobniej mnie czeka stymulacja owulacji. ceny no cóż w zależności od refundacji i dawki ceny refundowane od 30-200 złotych BEZ LEPIEJ NIE PYTAJ. Polecam wgrać sobie aplikacje Empendium na telefon bezpłatna apka i fajna.
 
Dziewczyny jestem już po wizycie . 17 dc . Te grudki które wyczuwałam to nic takiego. Mówił ze szyjka przez cały cykl pracuje wiec i szyjka się zmienia. Wszystko jest ok. Co do owulacji to nie mógł stwierdzić czy pęcherzyk pękł bo nie widział jak było wcześniej i czy one były. Jedyne co widział to jak to określił - to może być ciałko żółte i prawdopodobnie owulacja nastąpiła. Kazał przyjść jak będę w ciąży i prosił żebym brała duphaston 2x dziennie jak już zobaczę pozytywny test z racji wcześniejszego poronienia. Nic nie pozostaje tylko teraz czekać do testowania .
czy doszło do opszczenia jajnika może stwierdzic bo pozostaje na ciałku zółtym tzw Stigma coś jakby blizna albo wolne miejsca po jajeczku ale czy do uwolnienia to tylko progesteron ale i tego nie można na 100 stwierdzic.
 
Ostatnia edycja:
czy doszło do opszczenia jajnika może stwierdzic bo pozostaje na ciałku zółtym tzw Stigma coś jakby blizna albo wolne miejsca po jajeczku ale czy do uwolnienia to tylko progesteron ale i tego nie można na 100 stwierdzic.

A widzisz , dzięki za info - może następnym razem się zapytam - a może już nie będę musiała [emoji23][emoji23]
 
A widzisz , dzięki za info - może następnym razem się zapytam - a może już nie będę musiała [emoji23][emoji23]
Służę chetnie pomoca w koncu pigułeczka mam ciut wiedzy ale coz sama sobie nie umiem pomóc. Zajsc w upragniona ciąże jestem niecierpliwa a tu niestety potrzeba czasami czasu.
 
U mnie od popołudnia kłucie w okolicach lewego jajnika. Jakoś zawsze tylko czuję ten lewy. Ale od kilku dni u nas posucha więc pewnie nic z tego nie będzie.
 
reklama
Najprawdopodniej tal ale nic nie wiadomo u mnie jajeczko pięknie rosło 26 mm objawy prawie jak na owu a tu po usg wyszło ze nici. Kolejny cykl kolejne nadzieje i byc moze rozczarowania
 
Do góry