reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Tyle, ze czlowiek sie juz doczekac nie moze i kiedy kolejne cykle ida na marne to juz sie wszystkiego odechciewa i na glowe mozna dostac. Wszystko bym dala zeby ten cykl byl udany. I zyje ta nadzieja, ze sie uda, w koncu musi! :)

Tak, wiem o czym mówisz. Ja już 12 cykl się staram ale wierze ze w końcu się uda. W tym sobie dałam troszkę odsapnąć, myśle nie powiem ze nie ale już nie wariuje, nie oszczędzam się do granic itp. Nie mam już siły mieć nadzieji.

Tobie życzę żeby to był ten szczęśliwy cykl :)
 
Moje dwa testy ciążowe leżą od kilku miesięcy nietknięte, bo okres przychodzi o czasie. Polecam zapisywanie objawów i nastrojów jakie się ma co miesiąc przed okresem, bo ja np mam przed każdym okresem uczycie mokrości, czeste uczucie głodu, wyczulony węch i mdłości. Jak tego nie zapisywałam to co miesiąc była ta sama nadzieja. Teraz już wiem jak reaguje mój organizm i nie ma tego rozczarowania. Wiem, ze każda z nas jest inna i jedne czekają z testem do @ a inne już tydzień przed dopatrują się cienia, chciałam po prostu się z Wami tym podzielić, może któraś tez tak robi.
 
Tak, wiem o czym mówisz. Ja już 12 cykl się staram ale wierze ze w końcu się uda. W tym sobie dałam troszkę odsapnąć, myśle nie powiem ze nie ale już nie wariuje, nie oszczędzam się do granic itp. Nie mam już siły mieć nadzieji.

Tobie życzę żeby to był ten szczęśliwy cykl :)
Ja sie staralam juz 9 cykli ten bedzie 10 i nadal wierze jak szalona, ze sie uda.
 
reklama
Do góry