reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Nie..
Moj W. przeszedl z pracy, zmęczony..
A ja mu mowie ze sa 3 wory do wyniesienia.
No i zly , bo moglam sama , bo moglam pomyśleć co mowie mu na wejsciu do domu...
Wiem, nie mam sie czego czepiac..ale ostatnio mam taki nastrój ze plakalabym bez powodu
Nosz kurde. Ugotować, posprzątać i Bóg wie co jeszcze a chłop przyjdzie do domu i pretensje. Nie leżysz cały dzień tylko też pracujesz.
 
reklama
Ja odskoczni nie mam. Jakos leca dni, raz szybciej raz wolniej.
Przy czym my nie staramy się tak na maksa a raczej co ma byc to bedzie.
W pierwszą ciaze zaszlam "jednym strzalem"' ale to bylo prawie 5 lat temu i z bylym mezem.
Z partnerem nie zabezpieczamy sie od kilku miesiecy i nic...
Martwilam sie nawet ze ze mna cos nie tak.
Poszlam do gina, owulka jest, wszystko super no ale nie zaskoczylo jeszcze.
Na dodatek kiepsko sie czuje od dwoch tygodni i to dobija bo nie wiem dlaczego.

Cytologie powinno sie robić systematycznie :( moze wtedy unikneloby sie az tak nieprzyjemnych wiadomosci..

Aa i tez lubie czytac :)

Dla Nas to nie jest niestety tylko nieprzyjemna wiadomość, dla mojej mamy to jest wyrok, i mówienie po fakcie ze cytologie powinno sie robic systematycznie nic już niestety nie da. Osoby kolo 50 czesto tego nie robią i to jest smutne bo gdyby mnie posluchala i robiła to byłoby inaczej no ale nie o tym jest ten temat

Ja ogolnie czytam Mroza aby się odstresowac wcześniej Jo Nesbo
 
Dla Nas to nie jest niestety tylko nieprzyjemna wiadomość, dla mojej mamy to jest wyrok, i mówienie po fakcie ze cytologie powinno sie robic systematycznie nic już niestety nie da. Osoby kolo 50 czesto tego nie robią i to jest smutne bo gdyby mnie posluchala i robiła to byłoby inaczej no ale nie o tym jest ten temat

Ja ogolnie czytam Mroza aby się odstresowac wcześniej Jo Nesbo
Nie chcialam żebyś to zle odebrala.
Dużo sie mówi o badaniach a nikt tego nie bierze na serio..
Dopoki nie dzieje sie tragedia..

Ja raczej nowości, albo jak cos wpadnie w oko..nie mam nikogo ulubionego
 
No i rozkleilam sie..
Teraz ja nie wiem o co chodzi.
To jest moj ideal faceta, zawsze byl przy mnie gdy tego potrzebowalam..
W poniedziałek po negatywnej becie wylam do konca dnia, spal bo zmęczony,usnelo mu sie.
Dzisiaj tez dobrze wiedzial ze chce zeby przy mnie był ze wzgledu na samopoczucie .
Pozatym wczoraj wyczulam chyba guzka w piersi i nie wiem co to.
To o glupie smieci sie sprzeczamy :(
Jeszcze teksty ze siedze na grupie a on ma gdzieś takie gowno ze musi robic cos po pracy :(
Nie wiem co jest grane
 
No i rozkleilam sie..
Teraz ja nie wiem o co chodzi.
To jest moj ideal faceta, zawsze byl przy mnie gdy tego potrzebowalam..
W poniedziałek po negatywnej becie wylam do konca dnia, spal bo zmęczony,usnelo mu sie.
Dzisiaj tez dobrze wiedzial ze chce zeby przy mnie był ze wzgledu na samopoczucie .
Pozatym wczoraj wyczulam chyba guzka w piersi i nie wiem co to.
To o glupie smieci sie sprzeczamy :(
Jeszcze teksty ze siedze na grupie a on ma gdzieś takie gowno ze musi robic cos po pracy :(
Nie wiem co jest grane
Kochana połóż się spać. Sen jest dobry na wszystko. Rano porozmawiaj z M co się dzieje. Guzek najlepiej skonsultować z ginekologiem. Będzie wszystko dobrze
 
reklama
Do góry