reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Skąd ja to znam. Mój właśnie napisał, że będzie później. Więc znowu wkurw niesamowity. Zastanawiam się po co mi facet który woli z kumplami być niż ze mną i dzieckiem. Obie mamy noc do bani.
Ja pikole, co to sie dzieje.
Przesilenie jakieś czy co..
Po moim bym sie tego nie spodziewala dlatego jest mi tak zle..
A Ty swojego powinnaś konkretnie zrypac
 
Ja pikole, co to sie dzieje.
Przesilenie jakieś czy co..
Po moim bym sie tego nie spodziewala dlatego jest mi tak zle..
A Ty swojego powinnaś konkretnie zrypac
U niego jednym uchem wyleci a drugim wyleci. Jest niereformowalny. Znając go to powie, że musiał się odstesować po całym tygodniu pracy. Poza tym wg niego o zawsze ja jestem winna. Chyba za bardzo się staram. Może też powinnam po pracy zacząć łazić Bóg wie gdzie.
 
Nie mam ochoty z nim gadac :( jest mi mega przykro :(
Z guzkiem pojde na usg w przyszlym tygodniu
Kochana co do guzka to nie stresuj się jeśli jesteś przed miesiączka albo w ciąży to piersi na pewno będą mieć zgrubienia i być może dla Ciebie niepokojące zmiany, ale po miesiączce wszystko wraca do normy. Jeśli się okaże ze jesteś w ciąży to wtedy na spokojnie na usg, ale przed menstruacja na usg nie chodzimy. Na pewno wszytsko jest ok. A mąż może miał zły dzień i tyle, przecież każdemu się zdarza.
 
U niego jednym uchem wyleci a drugim wyleci. Jest niereformowalny. Znając go to powie, że musiał się odstesować po całym tygodniu pracy. Poza tym wg niego o zawsze ja jestem winna. Chyba za bardzo się staram. Może też powinnam po pracy zacząć łazić Bóg wie gdzie.
Az tak ?
Przykro mi. Może konkretna rozmowa, Twoje oczekiwania względem niego cos dadza.
Konkretnie i pewnie
 
Kochana co do guzka to nie stresuj się jeśli jesteś przed miesiączka albo w ciąży to piersi na pewno będą mieć zgrubienia i być może dla Ciebie niepokojące zmiany, ale po miesiączce wszystko wraca do normy. Jeśli się okaże ze jesteś w ciąży to wtedy na spokojnie na usg, ale przed menstruacja na usg nie chodzimy. Na pewno wszytsko jest ok. A mąż może miał zły dzień i tyle, przecież każdemu się zdarza.
Poczekam, pojde po skonczonym okresie to zbadać.
A moj partner owszem mial ciezki dzien ale jak z pracy wracal pisal ze przytuli, ze posiedzi ze mna bo wie ze sie martwie...
Ehh.za bardzo mna ostatnio emocje ruszaja
 
reklama
Do góry