reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
No właśnie też jestem po dupku, za 2 tygodnie wizyta zmieniam lekarza i zobaczymy co on powie.
Kochana ja miałam taką miesiączkę miesiąc temu. Dokładnie trwało to tak że 4 dni plamienia jasno różowe i 2 dni niby krew w kolorze jasno brązowym i strasznie mnie to martwi. Teraz jestem 3 dni po odstawieniu dupka i mam plamienia i nie chce się rozkręcić. I się zaczynam bardzo martwić.
 
Obyś zobaczyła II kreseczki

Jakos na 2 kreski sie nie nastawiam. A mam przeczucie ze wredota przyjdzie. Chociaż dupka odstawilam w sobote .. hm.. myśalam ze @ przyjdzie we wtorek.. do dzis juz bym miala luz.. a na week mialam zaplanowane winko z kumpela. A tak bede lezec pod kocem z kubkiem kakao :-) i moja mruczącą tabletka przeciwbólowa :-) ( mam 2 koty) :-D
 
@Smerfetka94 mi sie w tamtym cyklu @ opoznila o 5 dni.. masakra normalnie. Ale ja dopiero 4mce po poronieniu wiec dlatego pewnie.
Jesli chodzi o piersi to w pierwszej ciazy tak mnie bolaly ze musialam je trzymac jak schodzilam po schodach :D tak sie dowiedzialam o ciazy w 6tc.. istna wpadka
 
Ostatnia edycja:
Jakos na 2 kreski sie nie nastawiam. A mam przeczucie ze wredota przyjdzie. Chociaż dupka odstawilam w sobote .. hm.. myśalam ze @ przyjdzie we wtorek.. do dzis juz bym miala luz.. a na week mialam zaplanowane winko z kumpela. A tak bede lezec pod kocem z kubkiem kakao :-) i moja mruczącą tabletka przeciwbólowa :-) ( mam 2 koty) :-D
Ale nadzieje zawsze trzeba miec ja mam psa i krolika
 
reklama
Do góry