reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny to był nasz 7 cykl w którym sie nie zabezpieczaliśmy. To był jedyny cykl w którym to komoletnie olałam. Powiedziałam sobie ze do d*py z tym wszystkim, już mi się nie chciało o tym myśleć. Kochaliśmy się dla przyjemności a nie z zegarkiem w ręce, nie robiłam testów na owualacje, niczego wiec nawet dokładnie nie wiem kiedy ona była, nie sprawdzałam śluzu ani temperatur, żadnych aplikacji, kalendarzy niczego. jak myślicie, drugi test robić jutro rano czy poczekać 2 dni i beta?
 
Dziewczyny to był nasz 7 cykl w którym sie nie zabezpieczaliśmy. To był jedyny cykl w którym to komoletnie olałam. Powiedziałam sobie ze do d*py z tym wszystkim, już mi się nie chciało o tym myśleć. Kochaliśmy się dla przyjemności a nie z zegarkiem w ręce, nie robiłam testów na owualacje, niczego wiec nawet dokładnie nie wiem kiedy ona była, nie sprawdzałam śluzu ani temperatur, żadnych aplikacji, kalendarzy niczego. jak myślicie, drugi test robić jutro rano czy poczekać 2 dni i beta?
Poczekac zrobić 2 testy i umawiać się za 2 tyg do gina
 
Dziewczyny to był nasz 7 cykl w którym sie nie zabezpieczaliśmy. To był jedyny cykl w którym to komoletnie olałam. Powiedziałam sobie ze do d*py z tym wszystkim, już mi się nie chciało o tym myśleć. Kochaliśmy się dla przyjemności a nie z zegarkiem w ręce, nie robiłam testów na owualacje, niczego wiec nawet dokładnie nie wiem kiedy ona była, nie sprawdzałam śluzu ani temperatur, żadnych aplikacji, kalendarzy niczego. jak myślicie, drugi test robić jutro rano czy poczekać 2 dni i beta?
Ja zrobilam w tamtym miesiącu to samo. Odcięłam się od forum (chociaż mi bardzo pomagało, to miałam wrażenie że przez to się bardziej nakręcam), odłożyłam testy owu i działaliśmy w okolicach owulacji, bez spiny, z podejściem "co ma być to będzie" I tak o to leci 6tc :)

Ja na twoim miejscu zrobabym jutro z rana test i poszłabym na betę. Jak już Ci taki wyszedł test to i beta powinna wyjść. Ja miałam betę ponad 17 przy baaardzo bladym teście.
 
reklama
Dziewczyny, przed chwila zrobiłam ten test pink, nie chciało mi się jakoś bardzo siku i ten strumień nie był aż tak duży, ale nie mogłam się doczekać i zawsze przy robieniu testu miałam biel biel, a tu przebija się bladzioch. Zrobiłam zdjęcie, ale ciężko mi to uchwycić żeby było coś widać przy tym sztucznym świetle w łazience, a narzeczony jest w domu i nie chce przy nim w lepszym świetle robić zdjecia, jakby faktycznie coś tam było :)

No tutaj to widać :) Gratuluje!
 
Do góry