reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
dziewczyny a powiedzcie, czy ktorac tak miala, mam 6 dni do @ boli mnie dol brzucha ale tez krzyz troche, czuje sie jak bym miala dostac @...
Tak ja miałam wyjątkowy ból w dole kręgosłupa, podbrzusza, poboczny ból piersi i senność na, duży brzuch, 7 dni przed @. Także wszystko może się zdążyć, ale też różne podobne sygnały miałam w normalnych cyklach przed@.
 
Myślę że szansa jest :)
Fado dzięki za optymizm, ale dzisiejszą wizyta u ginekologa, przekreśliła nadzieję. Byłam u mojej ginekolog zmierzyć poziom beta hcg i przy okazji zrobiła mi usg i niestety i miałam cykl bezowulacyjny i mam się spodziewać opóźnienia @.
Także u mnie kicha na całego, ten cykl przekreślony. Ale gin powiedziała, że to bardzo normalne po poronieniu, wydłużony i bezowulacyjny cykl, ja się tylko zastanawiam kiedy mi się to unormuje!
 
Fado dzięki za optymizm, ale dzisiejszą wizyta u ginekologa, przekreśliła nadzieję. Byłam u mojej ginekolog zmierzyć poziom beta hcg i przy okazji zrobiła mi usg i niestety i miałam cykl bezowulacyjny i mam się spodziewać opóźnienia @.
Także u mnie kicha na całego, ten cykl przekreślony. Ale gin powiedziała, że to bardzo normalne po poronieniu, wydłużony i bezowulacyjny cykl, ja się tylko zastanawiam kiedy mi się to unormuje!
Aha to przepraszam ,przegapiłam że jesteś po poronieniu , ja po też miałam długie i nieregularne 3 lub 4 cykle ,później wróciły do normy i w 3 zaszłam w ciąże
 
Aha to przepraszam ,przegapiłam że jesteś po poronieniu , ja po też miałam długie i nieregularne 3 lub 4 cykle ,później wróciły do normy i w 3 zaszłam w ciąże
Ja dziś już też z marnym nastrojem... okres wypada mi jutro bądź w piątek:( Jak tylko zaczęły się klucia prawego jajnika, a teraz jeszcze podbrzusza to już wiem że idzie przeklęta @...
I na nic obiecanki że już nie będę przeżywała i liczyła dni...na nic :( co za porażka.
 
Ja dziś powinnam dostać @, nie dostałam więc zrobiłam test... ale był tak biały, że aż zabolało. Od rana ryczałam, teraz w biurze nie mogę wysiedzieć... Jestem na siebie wściekła :crazy: W dodatku podbrzusze mnie mocno boli, jak nigdy nie bolało przed miesiączką.
 
Ja również z Tobą :( Jak długo się staracie?
Tak z kalendarzykiem w ręku od stycznia/lutego. Hormony odstawiłam w październiku.
Jestem 2 mc po hsg. W tym m-cu miałam monitoring Owu. Wszystko ok..pęcherzyk był i pękł. Jutro termin @ , brzuch zaczął boleć A wczoraj klucia w prawym jajniku. Wyjątkowo mocno daje @ o sobie znać w tym m-cu.
 
reklama
Do góry