reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Mi zostało 8 dni do @, dziś nie wytrzymałam i zmierzyłam sobie temperaturę i 36,44... więc znowu się nie udało..
A teraz jak dostanę @ to leki przez 3 msc więc znowu blokada...
 
Właśnie to jest najgorsze, my się tak nakrecamy a potem jest płacz jak przychodzi miesiaczka, znam to dokładnie, ale czy chcemy czy nie, to i tak się będziemy nakręcac, bo po prostu nam na tym bardzo zależy:(
A najgorsze jest to i już nie jedna osoba nam to powiedziała, że ta nasza psychika tak bardzo nam ciąży
 
Ja biorę Inofem bo zawiera inozytol. A wyczytałam że w zespole policystycznych jajników jest to dobry składnik. Mój brat jest od wielu lat farmaceutą i polecił mi Femibion. Spróbujcie ma dużo dodatkowych witamin itp. Ja zostałam przy inofem z uwagi na inozytol
To jaki suplement jest najlepszy ? Ja brałam po prostu folik
 
A najgorsze jest to i już nie jedna osoba nam to powiedziała, że ta nasza psychika tak bardzo nam ciąży
Dokładnie psychika jest bardzo ważna q jeśli ciągle myślimy tylko o jednym, to na pewno nie ułatwia nam spełnienie naszego marzenia. Wszyscy mówią, odpuść, wtedy się uda. Ale to nie jest takie proste. Bo nawet jak zastosujesz się do rad i "niby" odpuścisz to i tak podświadomość cały czas ma nadzieję, że to jednak ten cykl..
 
reklama
Dokładnie psychika jest bardzo ważna q jeśli ciągle myślimy tylko o jednym, to na pewno nie ułatwia nam spełnienie naszego marzenia. Wszyscy mówią, odpuść, wtedy się uda. Ale to nie jest takie proste. Bo nawet jak zastosujesz się do rad i "niby" odpuścisz to i tak podświadomość cały czas ma nadzieję, że to jednak ten cykl..
Tu się zgodzę ,że to nasza głowa działa i blokuje , po 2 latach starań to wiem ,co miesiąc to samo ginekolog ,monitoring i nic ciągle nic ,1 poronienie ,2 poronienie , i w końcu trafił się ten jeden cykl gdzie nie myślałam ,olałam totalnie ,bo miałam dość psychicznie i się udało ,czego życzę każdej z Was !!!
 
Do góry