reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziś już da się zobaczyć cień cienia nawet na zdjęciu:) idę zaraz na betę :) A rodzinnego mi się udało ustawić na popołudnie także po odbiorze wyników Jeeej :)
20191211_080212.jpg
20191211_080212.jpg
 
Seneatsui ale super! Daj koniecznie znać po becie. Opowiedz jak
Wyglada twój cykl i który dziś dc
Dziś 28dc cykle mam około 29 dniowe.
Przyznam szczerze że praktycznie od końca owulacji czułam że kliklo, tydzien temu cała twarz w pryszczach na plecach mi się robiły nawet na klatce mialam. 2 dni temu maz moj stwierdzil ze mam piersi jakies inne takie pełniejsze A przy moim rozmiarze ciężko takie zmiany zauważyć. A no i praktycznie od samej owulacji zaparcia i wzdęcia A mam ibs bardziej w stronę biegunek więc to też było dziwne dla mnie.
A no i cały czas mam taki ciągnący delikatnie biały śluz, teraz nawet z uczuciem jakby już się miał okres zacząć w sensie z takim uczuciem jakby wplywalo.
Bete odbieram przed 15 Bo na 15:30 mam do lekarza rodzinnego
I od razu za jednym kluciem zrobiłam tsh ft3 i ft4 bo ostatnio mi tsh 5 wyszło.
A no i w pon zrobiłam test sikany i była biel nad bielą ale po kilku godzinach pojawił się cień cienia cienia cienia, więc we wtorek zrobiłam następny i byl po 5 min już taki cień cienia cienia jak w pon po kilku godzinach. No A dzisiejszy test widziałaś sama :)
 
reklama
Dziś 28dc cykle mam około 29 dniowe.
Przyznam szczerze że praktycznie od końca owulacji czułam że kliklo, tydzien temu cała twarz w pryszczach na plecach mi się robiły nawet na klatce mialam. 2 dni temu maz moj stwierdzil ze mam piersi jakies inne takie pełniejsze A przy moim rozmiarze ciężko takie zmiany zauważyć. A no i praktycznie od samej owulacji zaparcia i wzdęcia A mam ibs bardziej w stronę biegunek więc to też było dziwne dla mnie.
A no i cały czas mam taki ciągnący delikatnie biały śluz, teraz nawet z uczuciem jakby już się miał okres zacząć w sensie z takim uczuciem jakby wplywalo.
Bete odbieram przed 15 Bo na 15:30 mam do lekarza rodzinnego
I od razu za jednym kluciem zrobiłam tsh ft3 i ft4 bo ostatnio mi tsh 5 wyszło.
A no i w pon zrobiłam test sikany i była biel nad bielą ale po kilku godzinach pojawił się cień cienia cienia cienia, więc we wtorek zrobiłam następny i byl po 5 min już taki cień cienia cienia jak w pon po kilku godzinach. No A dzisiejszy test widziałaś sama :)
Chciałabym mieć takie przeczucie jak Ty 😉
 
Do góry