reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
A propo „przesądów”.
Jak zaszłam w pierwszą ciąże w marcu tego roku to był to akurat cykl, w którym brałam wiesiołka. Jeden jedyny. I w tym cyklu też sobie wmówiłam, ze musi tak być. :) nie wiem czy to sprawka wiesiołka czy nastawienia, ale udało się :p
Drugi mój przesąd - po poronieniu jak testowałam w kolejnych cyklach to siusialam do jakiegoś zwykłego małego plastikowego pojemnika. Jak przyszedł czas testowania w tym konkretnie cyklu, w którym się udało myśle „aa co mi tam, nasiusiam do mojego szczęśliwego szklanego kubeczka, który wcześniej się sprawdził” - i moje oczy znowu ujrzały dwie kreski 😂 Więc na wypadek schowałam swój szczęśliwy kubek na przyszłe ciąże :p
Haha :D ja brałam wiesiołka jako od 38 tc ale nie wiem czy coś pomógł a niby miał sprawić że krocze będzie bardziej elastyczne, czy jakoś tak :p a i tak mnie nacinali :p
 
Ja będę testować na czuja :D dostałam pierwszy okres po porodzie 18.10 a w sobotę będzie 30 dc, tak sobie wymyśliłam że zatestuje tego dnia bo w poprzedniej ciąży też testowałam 30 dc i była dobrze widoczna kreska. Nie mam zielonego pojęcia kiedy ma być @ i jakiej długości cykle.
Oooo ja dostałam 17.10 😄 hmmm to mam nadzieję, ze zobaczymy dwie piękne kreski ❤️
 
@Smerfetka94 mi sie wydaje,ze chlopy po prostu tak maja. My placzemy w poduszke, wewnetrznie cierpimy a facet na zewnatrz jest twardy ale w srodku tez go to boli, tyle ze nie pokazuje tego na zewnatrz...
Moje zdanie jest takie jeśli my kobiety po stratach cierpimy że tak powiem na zewnątrz i w środku to facet musi być twardy chociażby na zewnątrz bo w środku też pewnie to przeżywa na swój sposób i też właśnie odczuwa ból.
 
reklama
Do góry