reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Jak pozytywny test owu wyszedł ci 12.10 to okres powinnaś mieć już dawno , no chyba że masz tak długie cykle
Hmm myślisz? To kiedy mniej więcej powinnam mieć @? Ja to nie mam pojęcia jakiej są długości. Przed ciążą brałam anty więc cykle miałam 28 dniowe, po dostawieniu anty pierwsze krwawienie z odstawienia dostałam też równo w 28 dniu. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na ustabilizowanie długości cyklu bo dawno temu nim zaczęłam brać anty cykle miałam różnej długości a anty brałam koło 11 lat praktycznie bez przerwy.

Aaa przecież ja miałam ten pozytywny test owu 12.10 a 18.10 dostałam krwawienia które trwało 3 dni, więc sama już nie wiem co myśleć.
 
reklama
Hmm myślisz? To kiedy mniej więcej powinnam mieć @? Ja to nie mam pojęcia jakiej są długości. Przed ciążą brałam anty więc cykle miałam 28 dniowe, po dostawieniu anty pierwsze krwawienie z odstawienia dostałam też równo w 28 dniu. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na ustabilizowanie długości cyklu bo dawno temu nim zaczęłam brać anty cykle miałam różnej długości a anty brałam koło 11 lat praktycznie bez przerwy.
A na pewno dobrą datę podałaś? Chodziło Ci o owu 12 października? Coś mi się nie zgadza
 
A na pewno dobrą datę podałaś? Chodziło Ci o owu 12 października? Coś mi się nie zgadza
Tzn wyszedł mi 12go pozytywny test. Potem robiłam testy od 7dc i żaden nie był chyba pozytywny. Dla mnie ten okres to w ogóle jakoś dziwny był. Spodziewałam się jakiegoś bolesnego i obfitego a był tylko 3 dni i 1 dzień plamienia. I też jakoś specjalnie obfity nie był no i nic mnie nie bolało
 
Hmm myślisz? To kiedy mniej więcej powinnam mieć @? Ja to nie mam pojęcia jakiej są długości. Przed ciążą brałam anty więc cykle miałam 28 dniowe, po dostawieniu anty pierwsze krwawienie z odstawienia dostałam też równo w 28 dniu. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na ustabilizowanie długości cyklu bo dawno temu nim zaczęłam brać anty cykle miałam różnej długości a anty brałam koło 11 lat praktycznie bez przerwy.

Aaa przecież ja miałam ten pozytywny test owu 12.10 a 18.10 dostałam krwawienia które trwało 3 dni, więc sama już nie wiem co myśleć.

@ powinna się pojawić 12-16dni po owulacji. Zależy od kobiety. Średnio się mówi ze 14. Przy długich cyklach to faza przedowulacyjna się wydłuża a faza lutealna powinna być relatywnie tej samej długości w każdym cyklu.
Jeżeli faza lutealna trwa 18dni to już można podejrzewać ciąże.

Pytanie czy robiłaś test ciążowy?

Czy jesteś pewna ze owulacja zaszła? Np czy potwierdza to podwyższona temperatura bądź monitoring ?

Jeżeli test będzie negatywny to moim zdaniem nie miałaś owulacji 12/10/ tylko później.

Ale życzę pozytywu. [emoji5]

Ja tez brałam anty wiele lat ( dla ustabilizowania hormonów) ale po odstawieniu moje cykle normowały się w okolicach 26-28dni. Krwawienie z odstawienia to pierwsze które dostałaś po zaprzestaniu brania tabletek. Ten okres po 28 dniach to już normalna miesiączka. Także wyglada ze w tej okolicy powinnaś mieć długość cyklu. Jednak organizm kilka miesięcy się reguluje wiec kilka dni różnicy może być.
 
@ powinna się pojawić 12-16dni po owulacji. Zależy od kobiety. Średnio się mówi ze 14. Przy długich cyklach to faza przedowulacyjna się wydłuża a faza lutealna powinna być relatywnie tej samej długości w każdym cyklu.
Jeżeli faza lutealna trwa 18dni to już można podejrzewać ciąże.

Pytanie czy robiłaś test ciążowy?

Czy jesteś pewna ze owulacja zaszła? Np czy potwierdza to podwyższona temperatura bądź monitoring ?

Jeżeli test będzie negatywny to moim zdaniem nie miałaś owulacji 12/10/ tylko później.

Ale życzę pozytywu. [emoji5]
Tylko że już 18 go miałam to krwawienie.
 
Zrobię test w sobotę i zobaczę

To chyba najlepsze rozwiazanie. Jeżeli krwawienie 18tego to była miesiączka co dziwne bo jeżeli lutealna trwałaby u ciebie 6 dni to może wskazywać niedomoge i warto omówić to z lekarzem. Bądź była to implantacją, czego Ci życzę.

Natomiast w takim wypadku powinnaś już być po owulacji w kolejnym cyklu, i wtedy tak test Ok soboty da Ci odpowiedz jeżeli @ się nie pojawi.
 
Robiłaś jakiś test ciążowy?
Hmm myślisz? To kiedy mniej więcej powinnam mieć @? Ja to nie mam pojęcia jakiej są długości. Przed ciążą brałam anty więc cykle miałam 28 dniowe, po dostawieniu anty pierwsze krwawienie z odstawienia dostałam też równo w 28 dniu. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na ustabilizowanie długości cyklu bo dawno temu nim zaczęłam brać anty cykle miałam różnej długości a anty brałam koło 11 lat praktycznie bez przerwy.

Aaa przecież ja miałam ten pozytywny test owu 12.10 a 18.10 dostałam krwawienia które trwało 3 dni, więc sama już nie wiem co myśleć.
 
reklama
Do góry