reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kurczę, teraz pomyślałam, że przecież u mojego męża na początku roku wykryto nadciśnienie, bierze na stałe Nebilet, muszę poczytać, czy to jakoś może wpływać na płodność.
Nie wiem na ile u mnie pomogło odstawienia tabletek na arytmie Ale ja je porzuciłam jadąc nad morze na początku miesiąca...rzuciłam też lek na lepszą motoryke jelit. Kardiolog mówiła mi że nie ma on wpływu na plodnosc Ale chciałam być "niezalezna" od wszystkiego. Porzuciłam stres dnia codziennego, każdy dzień był odpoczynkiem i zabawą bez robienia czegokolwiek na czas ;)
Mój mąż obiecał mi po wakacjach zrobić badanie nasienia... Ale chyba się wywinal :D
Ja robiłam nawet HSG w czerwcu. Myślę że też mogło mieć wpływ..
 
reklama
Porzuciłam stres dnia codziennego, każdy dzień był odpoczynkiem i zabawą bez robienia czegokolwiek na czas ;)

Zazdroszczę... Też bym chciała porzucić stres ale nie da rady. Mam bardzo stresująca pracę (chociaż na pozór nie powinna taka być) i właśnie do niej jadę. Ale napiszę o tym jak już wrócę. Miłego dnia dziewczyny
 
Codziennie rano budze sie z lekkim bokem krzyza, tesciowa mowi, ze to od noszenia dziciakow.. Mam 3-4 dni do @, jak nie bedzie brudzen dzis to jutro rano ribie test, zadnych dodatkowych objawow
 
Dziewczyny zrobilam bete.... Nie wiem czy nie za wcześnie,Ale skoro wyszły testy z moczu to z krwi tym bardziej powinno się potwierdzić... boję się że testy to był tylko sen ....:/
 
Dziewczyny zrobilam bete.... Nie wiem czy nie za wcześnie,Ale skoro wyszły testy z moczu to z krwi tym bardziej powinno się potwierdzić... boję się że testy to był tylko sen ....:/
Trzymam kciuki!! :) Napewno beta bedzie okej! :)) Koniecznie daj znac.

Mi dzis dzwonili z poradni hematologicznej, ze zwolnil sie termin na najbizsza sobote! Ogromnie sie ucieszylam, bo podjelismy decyzje o staraniach juz w tym cyklu mimo ze wizyta miala byc dopiero za miesiac, a tak bede spokojniejsza jak dostane zalecenia juz teraz. Dzis 10dc i az chce sie dzialac! [emoji7]
Mam miec aktualna morfologie + rozmaz, do tego d-dimery. Myslicie ze cos jeszcze warto zrobic na 1 wizyte u hematologa?
 
reklama
@madziolina_p dawaj znać po testowaniu, tylko test o czułości 10 bierz :D



Jak testy wychodzą pozytywne to beta musi byc!!
Ja też zrobiłam dzisiaj.
@madziolina_p dawaj znać po testowaniu, tylko test o czułości 10 bierz :D



Jak testy wychodzą pozytywne to beta musi byc!!
Ja też zrobiłam dzisiaj.
Witajcie, jeśli można się tu dołączyć... ;) co prawda jeszcze nie wróciliśmy do starań, ale mam nadzieję że już niedługo.

Co do czułości testów to ja się na tym przejechałam. Najpierw zrobiłam ten czuły 10,gdzie była ledwie wyraźna kreska. Nie wytrzymałam i zaraz po nim zrobiłam ten standardowy 25, a tam dwie ładne kreski! Od tej pory mam wątpliwości co do tych super czułych :p
 
Do góry