reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej kobiety :) otóż chciałabym Wam. Opowiedzieć o swoim,, problemie ". Mija 4 miesiąc odkad staramy się z facetem o dziecko. W poprzednim cyklu kupiłam testy owu z allegro i robiłam je codziennie od 1 dc. Jednak nigdy kreski nie były identyczne. Wpadłam w panikę, że mam cykle bez owulacyjne w tym cyklu także kupiłam testy, ale te,, lepsze " z apteki DOMOWE LABORATORIUM. W poniedziałek wyszedł pozytywny, dwie kreski ciemne, identyko, więc myślałam, że owu tuż tuż i przystapilismy do działań. :D dziś jest niedziela, mój 17 dzień cyklu a ja zauważylam ciągnąć się przezroczysty śluz, jakby płodny. Dodatkowo klucie w jajnikach. Czyżby teraz dopiero doszło do owulacji?
Hej, nie robiłam testów owu ale dziewczyny narzekają na ich dokładność. @nnat. może się pojawi to może coś poradzi.
 
reklama
Hej, nie robiłam testów owu ale dziewczyny narzekają na ich dokładność. @nnat. może się pojawi to może coś poradzi.
a ja nysle, ze przytulanie co 2 dni wystarczy i nie zapszatac sobie testami glowy, bo roznie dziewczynom pokazywaly.
a ja dzis 23dc, plamien narazie brak, 5-6 dni do @ w zeszlym cyklu juz byly. Piersi bola, zadnych innych objawow. Cos czuje, ze moglo wyjsc, mam na dzialce 1 test, zrobie go w srode jak plamien wczesniej nie bedzie.
 
Owulacje miałam w 12/13 dc dziś jest 24 dc czyli jakieś 12 dni temu, dlatego byłam pewna,że jeśli to ciąża to "super czuły test" już ją wykaże a tu nic....

Daj sobie jeszcze parę dni [emoji8]

Dziewczyny co myślicie? Ręce mi się trzęsą....25dc..

Aaaaa, widzę to, mamy toooo!!!!!! [emoji16]

Myślicie że tak wcześnie test by wyszedł? Mam cykle 29dniowe. Myślę że owu była między 14 a 16dc.z objawów zmęczenie i senność.. nic poza tym.jej sama nie wierzę.. chyba do piątku bede jak na szpilkach :) :)

Powtórz jutro, wierzę że się nie pomylił [emoji16][emoji110][emoji110][emoji110]

Zosiu Ale u mnie jest 5 dni przed okresem
..Dlatego mam mieszane uczucia czy tak wcześnie mógł wyjść test.

U mnie 3 dni przed planowana @. Chociaż licząc 14 dni od owulacji to we wtorek powinna przyjść @. Myślę że jest to możliwe [emoji3590][emoji110][emoji110][emoji110]

Hej kobiety :) otóż chciałabym Wam. Opowiedzieć o swoim,, problemie ". Mija 4 miesiąc odkad staramy się z facetem o dziecko. W poprzednim cyklu kupiłam testy owu z allegro i robiłam je codziennie od 1 dc. Jednak nigdy kreski nie były identyczne. Wpadłam w panikę, że mam cykle bez owulacyjne w tym cyklu także kupiłam testy, ale te,, lepsze " z apteki DOMOWE LABORATORIUM. W poniedziałek wyszedł pozytywny, dwie kreski ciemne, identyko, więc myślałam, że owu tuż tuż i przystapilismy do działań. :D dziś jest niedziela, mój 17 dzień cyklu a ja zauważylam ciągnąć się przezroczysty śluz, jakby płodny. Dodatkowo klucie w jajnikach. Czyżby teraz dopiero doszło do owulacji?

Hmm... A może to resztki śluzu płodnego? Owulacja powina wystąpić w przeciągu 24-36h od pozytywnego testu. Zakładając że w pon był pozytywny test, to owulacja niechby była w środę/czwartek, to sluz może nadal przypominać ten plodny. Tak to bym rozumiała na logikę [emoji6] albooo... Implantacja! [emoji16] I dlatego kłuje w jajnikach [emoji16]

a ja nysle, ze przytulanie co 2 dni wystarczy i nie zapszatac sobie testami glowy, bo roznie dziewczynom pokazywaly.
a ja dzis 23dc, plamien narazie brak, 5-6 dni do @ w zeszlym cyklu juz byly. Piersi bola, zadnych innych objawow. Cos czuje, ze moglo wyjsc, mam na dzialce 1 test, zrobie go w srode jak plamien wczesniej nie bedzie.

U mnie testy sprawdziły się idealnie. Mam ich teraz na zbyciu... Ogrom [emoji23]
 
Zosiu Ale u mnie jest 5 dni przed okresem
..Dlatego mam mieszane uczucia czy tak wcześnie mógł wyjść test.
Aaaa przeczytałam byle jak chyba mi kiedyś ginekolog mówił, że każda kobieta ma różne stężenie hormonów i to różnie wpływa na testy..
Ja z kolei już panikuje, że nam nie wyszło bo coś mnie brzuch lekko pobolewa jak na okres.. I cycki (okres za tydzień)
 
Powtórzyłam test.... wynik taki sam.. blada druga kreska....
 

Załączniki

  • 20190819_070236-1062x1416.jpg
    20190819_070236-1062x1416.jpg
    175,4 KB · Wyświetleń: 94
Hej dziewczyny. Mam pytanie o testy owu. Zaczęłam ich używać . I myślę , owu powinna być na dniach narazie słana 2 kreska takze negatywny . Na opakowaniu jest napisane , że wynik po 10 minutach . Moje pytanie czy jeżeli zrobię test w dzień owu to ta kreska powinna się pojawić odrazu ? Czy też tak po kilku minutach ?
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie o testy owu. Zaczęłam ich używać . I myślę , owu powinna być na dniach narazie słana 2 kreska takze negatywny . Na opakowaniu jest napisane , że wynik po 10 minutach . Moje pytanie czy jeżeli zrobię test w dzień owu to ta kreska powinna się pojawić odrazu ? Czy też tak po kilku minutach ?
Dzień przed owulacja w przeciągu max 10 minut ma się pojawić [emoji6] nie przegapiszvtwgo, na pewno [emoji6]
 
Byłam w piątek u lekarza i moja ginka powiedziała, żeby wszystkie testy owulacyjne wyrzucić do kosza, a mierzenie temperatury sprawdza się tylko w sytuacji kiedy masz bezstresowe życie. Byłam u niej akurat kiedy myślałam, że mam owulację. Okazało się, że owulacja przypadnie u mnie tym miesiącu dopiero około 20 dc. Podbudowała mnie trochę :)
 
reklama
Byłam w piątek u lekarza i moja ginka powiedziała, żeby wszystkie testy owulacyjne wyrzucić do kosza, a mierzenie temperatury sprawdza się tylko w sytuacji kiedy masz bezstresowe życie. Byłam u niej akurat kiedy myślałam, że mam owulację. Okazało się, że owulacja przypadnie u mnie tym miesiącu dopiero około 20 dc. Podbudowała mnie trochę :)
Różne opinie o testach owu słyszałam ale
Myślicie że tak wcześnie test by wyszedł? Mam cykle 29dniowe. Myślę że owu była między 14 a 16dc.z objawów zmęczenie i senność.. nic poza tym.jej sama nie wierzę.. chyba do piątku bede jak na szpilkach :) :)
Przy mojej pierwszej ciąży też test robiłam kilka dni przed @ i była już jasna kreska . Powtórzyłam po 2 dniach i już była mocniejsza. Także gratulacje
 
Do góry