reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Czesc Dziewczyny,
Cieszę się, ze odnalazłam takie forum, widac jak wszystkie sie wspieracie nawzajem. Bardzo chetnie do Was dołączę:) Moje starania zaczelam 3 miesiace temu, niestety jeszcze sie nie udalo. Mam pytanie po jakim czasie Waszych staran lekarz przepisal Wam leki takie jak Clo i Duphaston? Ja nie biore nic poza witaminami i kwasem foliowym i tak sie zastanawiam czy nie wybrac sie do lekarza po jakies wspomagacze.
Ja jak byłam u lekarza na badanie kontrolne endometrium czy już jest ok i powiedziałam ze staram się o dziecko to było we wrześniu to powiedział, ze narazie mamy się starać, wyluzować, a jak nie wyjdzie to przyjść w styczniu to akurat będzie po 6 cyklu starań i wtedy trzeba będzie jakoś pomóc 🧐🧐🧐 a teraz po prostu się odprężyć i działać no i powiedział, że mam sobie brać 2x1 tabletkę dziennie inofolic combi
 
No, tylko głupia byłam, że w ogóle to robiłam, bo teraz się zastanawiam czemu przyrost taki duży. Hehe No nie dogodzi się. Czekam teraz do grudnia na wizytę :)
Hahaha zabawna jestes. Masz przynajmniej gwarancje ze nie stoi w miesjscu ani nie spada. Dobrze jest. Wizyta dopiero w grudniu? W ktorym tyg jestes?
 
Nie wiem jak dziewczyny, ale my z mezem uzgodnilismy ze dopiero po 6mc staran pojdziemy do lekarza bowiem na ta chwile staramy sie normalnie, bez nerwow i nic na sile-z czysta glowa
Dziekuje za odpowiedz. Mialam podobny plan, ale ja jestem okropnie niecerpliwa i juz zaczynam wymyslac jak wszystko przyspieszyc:)
 
Tak patrzę i patrzę na ten mój kalendarzyk i ciekawe czy coś z tego będzie ✊🏻✊🏻✊🏻🤨🥺 kiedy najlepiej zatestować? ☹️
 

Załączniki

  • D3179B1B-4A9D-4B2B-8D05-CBB796B50E29.png
    D3179B1B-4A9D-4B2B-8D05-CBB796B50E29.png
    99,6 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry