reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Jak byłam w szpitalu tzn na izbie przyjęć bo plamilam lekarka zapisała mi luteinę po cZym na drugi dzień poszłam już do swojego i powiedział ze zapisze mi duphaston bo luteina nic nie pomoże wiec nie wiem w sumie kto miał racje. Koniec był taki ze i tak doszło do poronienia - pewnie nie chodziło o progesteron wtedy
No dlatego jak się już zachodzi w ciążę to przy okazji jak się betę robi to od razu zrobić progesteron tak na wszelki wypadek. Bo plamienia w ciąży nie zawsze oznaczają że jest niski progesteron. Jest sto innych powodów.
 
Czesc Dziewczyny,
Cieszę się, ze odnalazłam takie forum, widac jak wszystkie sie wspieracie nawzajem. Bardzo chetnie do Was dołączę:) Moje starania zaczelam 3 miesiace temu, niestety jeszcze sie nie udalo. Mam pytanie po jakim czasie Waszych staran lekarz przepisal Wam leki takie jak Clo i Duphaston? Ja nie biore nic poza witaminami i kwasem foliowym i tak sie zastanawiam czy nie wybrac sie do lekarza po jakies wspomagacze.
 
A ja dziewczyny jestem w 20 dc i od paru dni czuje ze mam piersi - tzn nie bolą ale czuje ze je mam. Wczoraj zauważyłam jednorazowo białą lepiącą maź . Brzuch jak na razie nie boli. Aha no i mam wysyp pryszczy co mi się raczej zdarza bardzo rzadko [emoji23][emoji23]. Ale jak by pryszcze miały świadczyć o ciąży to ja mogę być nawet wysypana cała [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
O tak ale pryszcze to kwestia indywidualna... Ja zaczelam czuc piersi zawsze od 15 dc. Zycze jak najlepiej
 
Czesc Dziewczyny,
Cieszę się, ze odnalazłam takie forum, widac jak wszystkie sie wspieracie nawzajem. Bardzo chetnie do Was dołączę:) Moje starania zaczelam 3 miesiace temu, niestety jeszcze sie nie udalo. Mam pytanie po jakim czasie Waszych staran lekarz przepisal Wam leki takie jak Clo i Duphaston? Ja nie biore nic poza witaminami i kwasem foliowym i tak sie zastanawiam czy nie wybrac sie do lekarza po jakies wspomagacze.
Nie wiem jak dziewczyny, ale my z mezem uzgodnilismy ze dopiero po 6mc staran pojdziemy do lekarza bowiem na ta chwile staramy sie normalnie, bez nerwow i nic na sile-z czysta glowa
 
reklama
Do góry