reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

No właśnie troszke sie martwie bo dzisiaj 36dc a cykle mam 31. A kreska slabiutka..

:-) gratuluje :-) Ciesze sie ze u Ciebie sie udalo i innym u ktorych wyszły 2 kreseczki :-)
Ja wczoraj sie rozkleilam.. a sasiadka mi powiedziala ze ona tez miala przy 3 ciazy testy negatywne. Nawet beta jej nie wyszla. A okazalo sie pozniej ze jest w 20tyg ciazy. I po nie bylo tego widac. I w dodatku miala okres... a chodzila tez do lekarza.. Ale ja w taki przypadek u siebie nie wierze..
 
reklama
Ja bym jeszcze progesteron sprawdziła :) Tym bardziej, że jest cień a wg @Smerfetka94 owu była ponad 2tyg temu.
@Smerfetka94 a właściwie skąd wiesz, że owu była tak dawno? Miałaś monitoring?


U Nas w przychodni nie ma szans na serducho w 6tc .. Zobaczyłam dopiero po skończonym 7tc w obu przypadkach :) I teraz jeśli się uda to też wcześniej się nie wybiorę żeby sobie stresu zaoszczędzić ;)


Ja tak mam co miesiąc ;)

@kasienka862 zaskoczyłaś mnie tą betą. Działamy dalej :)

Ta beta tez mnie zaskoczyla.. po cichu liczylam na cos pozytywnego.. Ale Moj sie nie poddaje.. i tak.. nastepny cykl przed nami :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry