reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny owulka była 23-24.10 oczywiście z dobrym przytulę iem [emoji3526]
A od wczoraj wieczorem boli, ciągnie mnie tak lewy jajnik że nawet siedzieć nie mogę. Miała któraś tak, że w tak krótkim czasie od owulacji zaczęło tak boleć? [emoji17]
U mnie w tym cyklu objawy się zaczęły już 3-4 dni od owu, ale na razie mam 3 dni do @ i schizę w głowie...
 
Heyy dziewczyny i jak tam u was testowania

Dzisiaj z rana tak mbie natchneło i o to efekt ale ja tam cos widze po cichu
Kreska jak nic! Super :) gratuluje :)

Witam się i ja
A co tak jakby bez humoru się witasz? Coś tam się przebija :) nieśmiało gratuluje ! Super :) Po Twoich objawach ciężko było nie obstawiać ciąży :) zrób betę i powtórz po 48h.

Wczoraj test owu u mnie negatywny ale i tak podziałaliśmy :)
 
Nie raz się tutaj czytało że dziewczynom i tydzień po terminie testy nie wychodziły, a były w ciąży i było wszystko ok. Ja bym zrobiła betę i sprawdziła przyrost po 48godz, ale jak wiemy każdy robi po swojemu
Ja bym jeszcze progesteron sprawdziła :) Tym bardziej, że jest cień a wg @Smerfetka94 owu była ponad 2tyg temu.
@Smerfetka94 a właściwie skąd wiesz, że owu była tak dawno? Miałaś monitoring?

Jak pójdziesz w 6 tygodniu ciąży, to powinno byc juz serduszko. Wcześniej moim zdaniem nie ma sensu.
U Nas w przychodni nie ma szans na serducho w 6tc .. Zobaczyłam dopiero po skończonym 7tc w obu przypadkach :) I teraz jeśli się uda to też wcześniej się nie wybiorę żeby sobie stresu zaoszczędzić ;)

Dziewczyny owulka była 23-24.10 oczywiście z dobrym przytulę iem [emoji3526]
A od wczoraj wieczorem boli, ciągnie mnie tak lewy jajnik że nawet siedzieć nie mogę. Miała któraś tak, że w tak krótkim czasie od owulacji zaczęło tak boleć? [emoji17]
Ja tak mam co miesiąc ;)

@kasienka862 zaskoczyłaś mnie tą betą. Działamy dalej :)
 
Kreska jak nic! Super :) gratuluje :)


A co tak jakby bez humoru się witasz? Coś tam się przebija :) nieśmiało gratuluje ! Super :) Po Twoich objawach ciężko było nie obstawiać ciąży :) zrób betę i powtórz po 48h.

Wczoraj test owu u mnie negatywny ale i tak podziałaliśmy :)
Bo boję się czy to faktycznie ciaza
 
reklama
Do góry