reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Gratulacje 2 kreseczek i trzymam kciuki za czekająca na testowanie. Oby to był Wasz miesiąc [emoji5]

Ja dołączam do czekających aczkolwiek cykl spisze chyba na straty. Co prawda przytulanki w dni płodne były regularne co aż mnie zdziwiło bo wypadły w tygodniu, a niestety mój N po pracy to „zwłoki” mentalne i ciężko z tym, a ja nie zmuszam bo to ma być przyjemność a nie konieczność. No i jakoś tak wyszło ze cykl wykorzystany, aczkolwiek wcześniej tez wykorzystywaliśmy i nic z tego także nie wiem..

No ale cykl dziwny, nie czułam owulacji, brak jakichkolwiek objawów, tempka poszła do góry ale ani bólu czy skurczy, zero bólu krzyża, piersi lekko pełniejsze ale z reguły sutki miałam wrażliwe choć jeden dzień a tu nic. Także totalny „dziwoląg”. Staram się głowę wyłączyć i zatestuje 4/11/.

Powodzonka wszystkim i miłego wieczoru [emoji5]
 
reklama
U mnie dziś 10dc. Zrobiłam test owu i negatywny.
Testuje ktoś 16.11?
 

Załączniki

  • IMG_20191027_194153304.jpg
    IMG_20191027_194153304.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny...
Ale napisalyscie od wczoraj popoludnia 8-)
@Smerfetka94 wiesz ze ja tez jeszcze @ nie dostalam?? Myslalam ze bedzie wczoraj wieczorem a tu nic.. Tez nie chce sie nakrecac.. Piersi tez mi dokazuja i Moj nawet stwierdzil ze mam twarde jakies takie..
Ale tak jak Wy nie chce sie rozczarowac 1 kreska.. Jeszcze zobacze jutro. Moze skocze do labo na bete jak nie dostane @. A mam labo naprzeciw domu :-) tak jak i w sumie szpital z oddzialem ginekologiczno polozniczym...

A Wiecie ze zrobilam wkoncu te placki ziemniaczane?? Chcialam przesmarowac je dodatkowo dżemem tylko Moj narzeczony juz raczej swoich by nie zjadl.. Takie chyba dxiwne zachcianki mam przed @ 8-)
A jak mija Wam wieczorek?
@Karusia18192 ja tam druga kreske widze :-)
 
Hej Dziewczyny...
Ale napisalyscie od wczoraj popoludnia 8-)
@Smerfetka94 wiesz ze ja tez jeszcze @ nie dostalam?? Myslalam ze bedzie wczoraj wieczorem a tu nic.. Tez nie chce sie nakrecac.. Piersi tez mi dokazuja i Moj nawet stwierdzil ze mam twarde jakies takie..
Ale tak jak Wy nie chce sie rozczarowac 1 kreska.. Jeszcze zobacze jutro. Moze skocze do labo na bete jak nie dostane @. A mam labo naprzeciw domu :-) tak jak i w sumie szpital z oddzialem ginekologiczno polozniczym...

A Wiecie ze zrobilam wkoncu te placki ziemniaczane?? Chcialam przesmarowac je dodatkowo dżemem tylko Moj narzeczony juz raczej swoich by nie zjadl.. Takie chyba dxiwne zachcianki mam przed @ 8-)
A jak mija Wam wieczorek?
@Karusia18192 ja tam druga kreske widze :-)
Ja to myślę że u Ciebie będą 2 kreski :) zresztą tak jak u Smerfetki :)
 
Ja oczekiwałam okresu 30.10., dostalam 25.10. Troche mnie to zdziwiło, że tak szybko. Ale zajrzałam do mojej aplikacji w której notuje początki @ no i cos się okazało. Ze ja od 4-5 cykli tak mam. Najkrótszy cykl mial 18 dni, najdłuższy 21 dni. Muszę sobie kupić te testy owulacyjne i zobaczyć kiedy ja mam owulacje...
 
reklama
Do góry