reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
@Karusia18192 coś tam widzę :D
ja dzisiaj juz test owu Negatywny. Ciekawe czy w tym mcu sie uda. Jeszcze wieczorem poprawimy.
Wczoraj poczulam taki tępy nagly bol i zastanawiam sie czy to nie bylo owu. Choc zazwyczaj nie czuje ale wczoraj to az mnie zgielo. Do poludnia. A rano byly przytulanki ;) jeszcze poprawiny dzisiaj i zaczynam sie pakowac. U Was tez taka beznadziejna pogoda? U nas dzisiaj fatalnie.. senna jestem przez to jak nie wiem
 
@Karusia18192 coś tam widzę :D
ja dzisiaj juz test owu Negatywny. Ciekawe czy w tym mcu sie uda. Jeszcze wieczorem poprawimy.
Wczoraj poczulam taki tępy nagly bol i zastanawiam sie czy to nie bylo owu. Choc zazwyczaj nie czuje ale wczoraj to az mnie zgielo. Do poludnia. A rano byly przytulanki ;) jeszcze poprawiny dzisiaj i zaczynam sie pakowac. U Was tez taka beznadziejna pogoda? U nas dzisiaj fatalnie.. senna jestem przez to jak nie wiem
Trzymam kciuki aby się udało. U mnie pogoda super. Błażej po spacerze i placu zabaw zaciągnął mnie na dworzec kolejowy aby pociągi pooglądać.
 

Załączniki

  • IMG_20191027_135148.jpg
    IMG_20191027_135148.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 86
Hej. Możecie mi powiedzieć czemu w czasie owulacji po stosunku krwawie 3 dzień? Mam Pcos i myślę że to przez to ale takie krwawienie mam pierwszy raz w życiu
 
Trzymam kciuki aby się udało. U mnie pogoda super. Błażej po spacerze i placu zabaw zaciągnął mnie na dworzec kolejowy aby pociągi pooglądać.
Tez mieliśmy etap chodzenia na dworzec patrzeć na pociągi, a że mieszkamy obok dworca to prawie codziennie jak była pogoda.]:)

U nas dzisiaj piękna pogoda, mąż z synem poszli na protest przeciwko budowie kopalni w Naszym powiecie. A ja jak zwykle kuchnia i gary :-D
 
reklama
Do góry