reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Od 15 do 25 2x1, chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów czułam jajniki chociaż może wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Ale w tym cyklu wgl nie bolały mnie piersi, zazwyczaj chodzenie sprawiało mi ból ale za to rozrywający ból jakby macicy, szyjki...jakieś skurcze
Aha no ja od 16 do 25dc 1x1 tylko ja nie wiem kiedy i czy wogule byka owu. Bo mnie 16dc strasznie bolał lewy jajnik że nie umiałam stanąć na lewej nodze i strasznie bolały mnie piersi 16 i 17dc i parę dni temu też mnie bolały. Ja ogólnie cykle mam 40 dniowe i dłuższe więc owu raczej u mnie jest nie możliwa wcześniej niż po 20 dc dlatego biorę duphaston aby wyregulowac okresy bo juz prawie rok się z nimi mecze i mam już serdecznie dość.
 
Nie ma co dramatywzowac. Jedna klotnia nic nie zmienia jesli milosc jest silna. Kazdy moze miec gorszy dzien. Trzeba patrzec tez na emocje tej drugiej osoby. Starania staraniami ale nie ma co sie zatracac i wszystko robic pod kalendarzyk bo zwiazek sie po prostu wypali.
Licze ze szybko dojdziecie do porozumienia :D Gdybym ja miala sie klocic i przezywac klotnie o smieci to juz bym siwa byla :p takze glowa do gory i cycki do przodu.
My od rana przytulanki bo wczoraj nie milam ochoty ;)
Teraz pilnuje mojego schabiku ze sliwka :)
Milego weekendu zycze dziewczyny!
 
Hej. Jak tam u Was? Ja dzisiaj jakieś dziwne samopoczucie jakby mnie grypsko brało. Ból podbrzusza dokucza... temp. 37.2 i ciągłe uczucie mokrosci ... a jeszcze 8 dni do @..
 
reklama
Do góry