reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
DZiewczyby nie dosyć ze okres przyszedł wcześniej bo po 28 dniach a zawsze mam ok 33 dniowe to jeszcze trwał 3 dni. Nie rozumiem tego. Po tym poronieniu to wszystko się tak zmienia jak chce - każdy cykl inny.
 
A jakieś objawy miałaś? :)
W tym cyklu praktycznie żadnych objawów ciążowych. Zero bolącego brzucha, zero mdłości.
chodzilam jakoś dziwnie szczęśliwa i wyluzowana. Jedyne co to piersi, ale bolą zawsze przed okresem i zniknęły mi pryszcze z czoła i włosy się jakieś lepsze zrobiły. Ale od 6 tygodni biorę konskie dawki witamin wiec w życiu bym nie wpadła na to ze to ciąża
 
Niestety następny cykl również spisuję na straty gdyż mój MONSZ :D wyjeżdża na 1,5 msc do Anglii w delegację ... Ech jak pech to pech :).
Może na święta będę miała prezent w postaci II <3
 
Hey dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie po 7 latach powrót i staranie się o dzidziusia młody oznajmił że chce mieć rodzeństwo heh no to działalismy 15.10 z zaskoczenia dzień przed owu bo cykle mam 28 dni i ani dnia dłużej krócej.
4 dni po zblizeniach jajniki strasznie bolały sutkow nie bylam wstanie dotknąć często WC I bol podbrzusza dodam jeszcze że z M ukladalismy kafle więc troszkę się nadźwigałam mrowienia ciagniecia w dole podbrzusza
5 dzień zbierając że schodów aż mnie na pół zginęło tak mnie chwyciły jajniki
Wczoraj lekkie mdłości i lekki bol głowy

I co o tym myslec
 
reklama
W tym cyklu praktycznie żadnych objawów ciążowych. Zero bolącego brzucha, zero mdłości.
chodzilam jakoś dziwnie szczęśliwa i wyluzowana. Jedyne co to piersi, ale bolą zawsze przed okresem i zniknęły mi pryszcze z czoła i włosy się jakieś lepsze zrobiły. Ale od 6 tygodni biorę konskie dawki witamin wiec w życiu bym nie wpadła na to ze to ciąża
To może i u mnie jest jeszcze nadzieja, zaczyna mnie zżerać ciekawość czy coś z tego będzie :p
 
Do góry