reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny, a ja myślałam, że zajście w ciążę, jest takie proste :( a tu czytam, że kolejne cykle i nic z tego :(
Do momentu tej ciąży, zanim poronilam, wszystko wydawało się takie proste... a czytam, że niestety nie :( trzymam za nas kciuki, w końcu musi się udać i szczęśliwie urodzimy zdrowe dzieci.
 
Dziewczyny najpierw niedowierzanie i szok, że tylko jedna kreska, trochę smutku, ale już mi przeszło :) Teraz nie mogę się doczekać @ i nowego cyklu :) Postanowiłam też, że będę mierzyć rano temperaturę, tak jak przed poprzednią ciążą.
 
Dziewczyny najpierw niedowierzanie i szok, że tylko jedna kreska, trochę smutku, ale już mi przeszło :) Teraz nie mogę się doczekać @ i nowego cyklu :) Postanowiłam też, że będę mierzyć rano temperaturę, tak jak przed poprzednią ciążą.
a widzisz u siebie zmiany np sluzu? ja w kazda ciaze zachodzilam za 1 razem, zobaczymy jak to bedzie teraz. owulacje mam w pon to dzis sie pokochamy i moze jutro to zobaczymy. Oczywiscid jak moj chlop bedzie zdolny po imprezie hehe
 
a widzisz u siebie zmiany np sluzu? ja w kazda ciaze zachodzilam za 1 razem, zobaczymy jak to bedzie teraz. owulacje mam w pon to dzis sie pokochamy i moze jutro to zobaczymy. Oczywiscid jak moj chlop bedzie zdolny po imprezie hehe
Zazwyczaj tak, ale w tym cyklu właśnie nie jestem pewna czy pojawił się śluz płodny :confused:Akurat byliśmy na wakacjach w Polsce i mieliśmy mnóstwo różnych spraw do załatwienia, starania też były, ale raczej nie wsłuchiwałam się w swoje ciało.. W 18 dc miałam wizytę z usg i wg ginekologa już było po owulacji.
 
reklama
Do góry