reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny @ dalej brak, a tu już 29 dc. Jak dzisiaj się nie pojawi to jutro z rana zrobię test. Wczoraj wieczorem lekko pobolewał mnie lewy jajnik, a poza tym nie czuje się ani na okres ani w ciąży :oops:
Ale masz emocje, taka niewiadoma mnie zawsze dobija. Trzymam za pozytywne i szybkie II kreski.
 
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków ;)Strasznie mnie korci, żeby nie czekać do jutra tylko robić tu i teraz, ale mąż w pracy cały dzień, a chce być przy tym :) Poza tym ten negatywny test z wtorku zrobiłam właśnie w ciągu dnia.
 
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków ;)Strasznie mnie korci, żeby nie czekać do jutra tylko robić tu i teraz, ale mąż w pracy cały dzień, a chce być przy tym :) Poza tym ten negatywny test z wtorku zrobiłam właśnie w ciągu dnia.
Trzymam kciuki!
Ps. Ja, będąc w ciąży, zrobiłam test rano, musiałam wyjść do pracy i do wieczora się nie wygadałam. Chciałam, żeby to nie była informacja przekazana w biegu.
Po przyjściu do domu, usiadłam przy stole i włożyłam mężowi w rękę test :) On powiedział, że nie wytrzymałby cały dzień :) :) :)
 
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków ;)Strasznie mnie korci, żeby nie czekać do jutra tylko robić tu i teraz, ale mąż w pracy cały dzień, a chce być przy tym :) Poza tym ten negatywny test z wtorku zrobiłam właśnie w ciągu dnia.
Koniecznie zrób i daj znać :)
 
Hej dziewczyny byłam dziś w Klinice to mój 3dc (poprzedni trwał 42 dni) doktor mnie zbadal, powiedzial ze nie widzi zadnych torbieli na jajniku lewym ani prawym, znów przepisał mi wstrzyki Rekovelle po 2 jednostki raz dziennie od 5dc przez 5 dni. A 11dc znów wizyta i pewnie Ovitrelle.... powiedział do mnie: "powtarzamy stymulacje, to musi w końcu zatrybić :)"
 
Hej dziewczyny byłam dziś w Klinice to mój 3dc (poprzedni trwał 42 dni) doktor mnie zbadal, powiedzial ze nie widzi zadnych torbieli na jajniku lewym ani prawym, znów przepisał mi wstrzyki Rekovelle po 2 jednostki raz dziennie od 5dc przez 5 dni. A 11dc znów wizyta i pewnie Ovitrelle.... powiedział do mnie: "powtarzamy stymulacje, to musi w końcu zatrybić :)"
Dokładnie musi zaskoczyć, tylko z pewnymi trudnościami, ale podobno czym trudniejsza droga do celu, tym bardziej nagroda cieszy...
 
reklama
Do góry