reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

hej dziewczyny! postanowilam do was zawitac. Mamy juz dwojke dzieci 5 i 3 lata. Bhlam tez raz w ciazy, ktora zakonczyla sie obumarciem plodu i zasniadem czesciowym. Zdecydowalismy sie na 3 dziecko, tyle zawsze chcielismy miec. W kazda ciaze zachodzilam za 1 razem. Mam cykle regularne praktycznie co do dnia. Teraz w weekend mam dni plodne, a lecimy na urodziny kolegi, dzieci z babciami wiec bedzie milo po zobaczymy. Trzumam kciuki za nas wszystkie!
 
reklama
hej dziewczyny! postanowilam do was zawitac. Mamy juz dwojke dzieci 5 i 3 lata. Bhlam tez raz w ciazy, ktora zakonczyla sie obumarciem plodu i zasniadem czesciowym. Zdecydowalismy sie na 3 dziecko, tyle zawsze chcielismy miec. W kazda ciaze zachodzilam za 1 razem. Mam cykle regularne praktycznie co do dnia. Teraz w weekend mam dni plodne, a lecimy na urodziny kolegi, dzieci z babciami wiec bedzie milo po zobaczymy. Trzumam kciuki za nas wszystkie!
Powodzenia, trzymam kciuki! :) :) :)
 
hej dziewczyny! postanowilam do was zawitac. Mamy juz dwojke dzieci 5 i 3 lata. Bhlam tez raz w ciazy, ktora zakonczyla sie obumarciem plodu i zasniadem czesciowym. Zdecydowalismy sie na 3 dziecko, tyle zawsze chcielismy miec. W kazda ciaze zachodzilam za 1 razem. Mam cykle regularne praktycznie co do dnia. Teraz w weekend mam dni plodne, a lecimy na urodziny kolegi, dzieci z babciami wiec bedzie milo po zobaczymy. Trzumam kciuki za nas wszystkie!
No to trzymamy kciuki oby się udało nam wszystkim :)
 
Yivone moze za wczesnie zrobilas. Ja zawsze ze 2 dni orzed @ mam brazowe plamienia. W kazdej ciazy po owu 3 dni juz bolaly mnie piersi to znak byl dla mnie ze sie udalo, jak nie bylam w ciazy to piersi zaczynaly bolec ok tygodnia przed @
 
Dziewczyny wszystkie się doczekamy :) do 40tki jeszcze parę lat a i w takim wieku dzieci rodzą ;) myślę że jak pierwsze dziecko jest po 35rż to trochę ryzykowne, ale drugie czy trzecie jak najbardziej dobry pomysł i nie ma przeciwwskazań.
Ja dziś po kolejnej wizycie monitoringu Owu.. 15dc -pęcherzyk pękł. Od paru dni intensywnie randkujemy A lekarz zalecił dziś aby dalej codziennie i przynajmniej do poniedzialku czyli do 19dc ;) mój mąż już się cieszy
Mycha właśnie oglądam 3 - cią część Brigitte Jones i te powiedzenie geriatyczne matki, albo będę pobierać zasiłek wychowawczy i emeryturę jednocześnie haha. Chyba nam to nie grozi, my to szafniemy przed 40-stką.
No a ty pracuj owocnie, tylko sąsiadom dajcie spać, o ile ich macie. Bo to są najwspanialsze chwile....
 
a ja to sie z jednej strony boje, bo mam juz dwojke i z 3 bedzis ciezej ale zawsze chcielismy miec duza rodzine. W weekend pi imprezce bedzie dobry czas bo wyluzowani i bez dzieci poszalec mozna, oby mi sie chlop niebardzo spil bo moze nie dotrzymac do konca...
 
Mycha właśnie oglądam 3 - cią część Brigitte Jones i te powiedzenie geriatyczne matki, albo będę pobierać zasiłek wychowawczy i emeryturę jednocześnie haha. Chyba nam to nie grozi, my to szafniemy przed 40-stką.
No a ty pracuj owocnie, tylko sąsiadom dajcie spać, o ile ich macie. Bo to są najwspanialsze chwile....
dobre dobre zawsze to podwójna korzyść ;) A do tego ciaza ponoć odmładza więc 3 w1 będzie Hihihi
Działam intensywnie od kiedy rozpoczął się ten cykl..sąsiad narazie się nie skarży Ale jak zacznie się glupio uśmiechać to będę już wiedziała o co chodzi hahaha W niedzielę corcia wyjeżdża na 2 tygodnie więc w ogóle będzie sialabala :) :) :)
Nie nastawiam się że będzie ciaza bo pomimo że mam potwierdzenie od gina że owulacja była to wydaje mi się że od paru miesięcy mam co cykl Owu A do tej pory się nie udało. Nie ma tego złego.... przynajmniej jest przyjemność.. ;)
 
Dziewczyny @ dalej brak, a tu już 29 dc. Jak dzisiaj się nie pojawi to jutro z rana zrobię test. Wczoraj wieczorem lekko pobolewał mnie lewy jajnik, a poza tym nie czuje się ani na okres ani w ciąży :oops:
 
reklama
Do góry