reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja dziś powtórzyłam sikańca. Test Pink o czułości 10, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane aby wykonać dopiero w dniu oczekiwanej @, która wypada wg jednej apki na jutro, a wg drugiej na piątek. Jutro rano beta.
IMG_20200101_092348_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20200101_092433_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20200101_092526_Easy-Resize.com.jpg
Z tego wszystkiego zapomniałam czy przyrost robi się po 24 czy 48 godzinach?
 
reklama
Ja na razie się z Wami żegnam!
Może kirdys wrócę, ale niestety dziewczyny innym wątku zaczęły mnie wyśmiewać za wstawianie testów na których nic ma. Nie potrzebne mi to. Szkoda moich nerwów na ludzi którzy są tu nie wiadomo po co. Myślałam że to forum jest po to by się wspierać A nie pisać i doradzać komuś, by później prześmiewac się koleżankami. Przykro mi że tak zakończyła się moja historia z forum. Zostawiam Was. Życzę wszystkim zobaczenia II kreseczek jak najszybciej! Trzymajcie się cieplutko Kochane! [emoji7][emoji173]
Zostań z nami !!! Robiłaś jeszcze jeden test ? Trzymamy kciuki za czwartkową betę :-)
 
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku, dla tych ktore oczekują jak najszybciej ujrzenia pozytywnych testow i wysokich bet, a dla tych co sie udalo zdrowych dzieciatek i spokojnych ciaz :)

Nam wszyscy wczoraj zyczyli potomka, doslownie wszyscy, cala rodzina z jednej i drugiej strony. Nawet przygadywali dla meza jak sie za to ma zabrac. 🙈
 
reklama
Do góry