reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja też się martwiłam ale pierwszy okres dostałam po 29 dniach, gorzej teraz bo 32 dc, okresu nie ma, a testy negatywne 🙈
Ostatni plaster odkleilam 13.10, potem 16 było ostatnie krwawienie z odstawienia A jednoczesnie 1 dc czystego bez hormonów, pierwsza normalna miesiączka to był 14.11 i w tym cyklu się udało była ciąża ale niestety poronienie samoistne 13/14.12 wizyta u gin 23.12 potwierdzenie że się wszystko oczysciło i w lewym jajniku pęcherzyk 13 mm także wszystko raczej działa :)
Na monitoring cyklu się nie umawialysmy z gin bo to za wcześnie na razie trzeba na luzie:)
 
reklama
Ostatni plaster odkleilam 13.10, potem 16 było ostatnie krwawienie z odstawienia A jednoczesnie 1 dc czystego bez hormonów, pierwsza normalna miesiączka to był 14.11 i w tym cyklu się udało była ciąża ale niestety poronienie samoistne 13/14.12 wizyta u gin 23.12 potwierdzenie że się wszystko oczysciło i w lewym jajniku pęcherzyk 13 mm także wszystko raczej działa :)
Na monitoring cyklu się nie umawialysmy z gin bo to za wcześnie na razie trzeba na luzie:)
Kojarzę temat Twojego poronienia. Ja jak dostanę okres to pójdę na usg sprawdzić czy w ogóle jest pęcherzyk a jak nie dostanę to w sumie też pójdę sprawdzić o co kaman 🙈
Tylko nie wiem do kiedy czekać, kiedy testy powtarzać a może od razu iść na bete.
 
Gratuluje wszystkim szczęśliwym mamusiom [emoji4] u mnie niestety kiepsko.. że aż postanowilam do Was wrócić troche się poużalać. Zalożyłam sobie że staramy sie do grudnia. Pozytywny test ovu byl 16, testy ciażowe wychodza negatywne, ale całe noce boli mnie dolne podbrzusse, czuje jakby mo rozciągał ktoś miednice.. w styczniu razem z moim M. Idziemy juz do kliniki na konsultacje.

Wiesz co ja miałam straszne rozpieranie w brzuchu i to była torbiel. Mam nadzieje ze u ciebie to nie to ale jak testy negatywy to obserwuj co jest grane. Ja miałam kłucie i takie uczucie rozpierania
 
Ostatnia edycja:
Mojemu bratu urodziły się we wrześniu trojaczki. Tez bym wyła [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] bo maja naprawę wesoło
O matko, jak oni dają sobie radę? Ciężko mi to sobie wyobrazić. A mieszkają sami czy z rodzicami/teściami? Pytam w takim sensie czy mają kogoś do pomocy na co dzien przy tej trojeczce ;) jeśli to zbyt osobisty temat to nie odpisuj ;)
 
Martini a co u ciebie bo zniknelas
Podczytuje Was ale mało się udzielam bo muszę psychicznie dojść do siebie. Trochę się załamałam. Z dnia na dzień czuje się troszkę lepiej. Mąż wziął urlop i cały czas jest ze mną i przyznam szczerze, że cieszę się z tego bardzo. Powoli przestaje już krwawić ale podejrzewam, że ten cykl będzie dłuuuugi. Zresztą czas pokaże.
 
Kojarzę temat Twojego poronienia. Ja jak dostanę okres to pójdę na usg sprawdzić czy w ogóle jest pęcherzyk a jak nie dostanę to w sumie też pójdę sprawdzić o co kaman 🙈
Tylko nie wiem do kiedy czekać, kiedy testy powtarzać a może od razu iść na bete.
Beta da Ci odpowiedz od razu ale znowu moze sie cos przesunelo z owulacja i teraz nawet jesli by to nie była ciąża to i tak wszystko się przestawia. Wiec nie wiem co Ci podpowiedzieć, ale może spróbuj jeszcze z testami. U mnie jak nic nie było na rzeczy to test nawet po kilkunastu godzinach nic nie pokazał, a w tym udanym cyklu 4 dni przed @ cień cienia cienia cienia się pojawił na teście po kilku h. I z dnia na dzień był szybciej widoczny. Nie mówię codzień robić testy bo z torbami pójdziesz ale może jeszcze że 2 lub 3 zrób, może coś wyjdzie
 
Podczytuje Was ale mało się udzielam bo muszę psychicznie dojść do siebie. Trochę się załamałam. Z dnia na dzień czuje się troszkę lepiej. Mąż wziął urlop i cały czas jest ze mną i przyznam szczerze, że cieszę się z tego bardzo. Powoli przestaje już krwawić ale podejrzewam, że ten cykl będzie dłuuuugi. Zresztą czas pokaże.

Biedna :( trzymaj się i wracaj do nas. Dobrze ze mąż jest blisko.

Dziewczyny brałam teraz 7 dni progesteron. Czy myślicie ze może to wpłynąć na wynik badania estradiolu luteotropiny i folikulotropiny?
 
Ja mam okres na 11 stycznia także na jednym wózku jedziemy ;)
Owulacja miała być według kalendarzyka wczoraj. Ale dziś zaczęło mnie kluc podbrzusze, nie wiem czy jajnik, bardziej na środku niż po którejś ze stron. Dorwalam się do męża i w trakcie myślałam że padnę, bolał mnie każdy ruch w sensie takie kłucie. Czyżby owulacja? Oby... bo ostatnio było 3 dni temu (świąteczne objadanie nie pomaga przy libido xD )

Przy tabletkach nie ma czegoś takiego jak zmienny śluz, zazwyczaj jest problem że zbyt duża suchoscia pochwy. Jedyne bóle jakie są to te okresowe ale to też nie każdy.

Też byłam bezobjawowa A przynajmniej tak mi się wydawało bo się temu nie przyglądałam.
Pierwsze zmiany śluzu zobaczyłam w 2 cyklu po odstawieniu akurat plastrów ale to nie ma znaczenia. No I wtedy zaskoczylismy, niestety biochemiczna. A teraz działamy kolejny cykl :)
Mnie tak bolało w sobotę podczas stosunku normalnie pozycji nie mogłam znaleźć odpowiedniej 🙈
 
reklama
Cała się trzęsę i chce mi się wyć.. Kolejne dwa testy potwierdzają, że Ktoś tam naprawdę jest.. Tak bardzo się boję bety i właściwie wszystkiego się boję :/
10 i Biedronka 25 ;) Zdjęcie zrobione po minucie! Pewnie zaraz ściemnieją ale już nie wytrzymam ;)
Z i bez kontrastu ;)
 

Załączniki

  • 20191230_071625(1)-01.jpeg
    20191230_071625(1)-01.jpeg
    853,6 KB · Wyświetleń: 130
  • 20191230_071625(1).jpg
    20191230_071625(1).jpg
    690,7 KB · Wyświetleń: 129
Do góry