reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Kurcze do kiedy planujecie czekac? Jutro powinnam miec @ ostatnie dwa cykle, wyraźne 35 dni, ovu wyraźnie w 22 dc bo byl monitoring. Teraz dzis mam 39dc ale ovu przesunela sie na 26 dc i mysle ze to przez przykra i nerowowa sytuacje w zyciu... nie wiem do kiedy mam czekać :(
Wiesz.. jesli nie chcesz sie dolowac negatywnym testem to poczekaj tak do jednego dnia po terminie @. Ja zaczelam testowac wczesnie i albo za wczesnie albo probuje wyczarowac cos czego nie ma ;) ja jutro daje sobie spokoj. W pracy jakos zleci, a we wtorek testuje ostatni raz i ide na bete bez wzgledu na wynik.. pod warunkiem, ze @ nie nadejdzie 😂
 
Mam bardzo podobnie. Też tak jakby miały nie je wyrwać. Najpierw zaczęła boleć lewa z boku później prawa, później od spodu A teraz nawet jak leżę to je czuje jak rwa. Okropne uczucie. A przed @To zawsze bolały tylko przy dotyku. I w nocy ból brzucha miałam straszny jakby jajniki przez pachwiny aż do ud... spać nie mogłam do 3 [emoji2356] Mam nadzieję że dziś nie będzie powtórki bo mam jutro na rano
A mnie nigdy tak nie bolaly, ten wyjatkowo od kilku dni lewa piers tak jakby miala wyrwać sie z mojego ciała.
 
U mnie dziś 20 DC i aplikacja mówi że owu jutro ale coś w to nie wierzę . Piersi mnie zaczely lekko pobolewac ale w brzuchu już nic nie cmi. Termin @ według aplikacji to 12 stycznia 🤦‍♀️ zobaczymy...
Ja mam okres na 11 stycznia także na jednym wózku jedziemy ;)
Owulacja miała być według kalendarzyka wczoraj. Ale dziś zaczęło mnie kluc podbrzusze, nie wiem czy jajnik, bardziej na środku niż po którejś ze stron. Dorwalam się do męża i w trakcie myślałam że padnę, bolał mnie każdy ruch w sensie takie kłucie. Czyżby owulacja? Oby... bo ostatnio było 3 dni temu (świąteczne objadanie nie pomaga przy libido xD )
Witamy! A obserwujesz swój organizm? Tj. Śluz, jakieś bóle coś? Ja nigdy brałam tabletek więc nie wiem jak to jest. Przeważnie wiem kiedy są płodne kiedy nieplodne, ma bóle owulacyjne. Musisz zobaczyć kiedy dostaniesz @. Pewnie zanim cykle się wyreguluja po tabletkach to chwilę potrwa [emoji4]
Przy tabletkach nie ma czegoś takiego jak zmienny śluz, zazwyczaj jest problem że zbyt duża suchoscia pochwy. Jedyne bóle jakie są to te okresowe ale to też nie każdy.
Właściwie zawsze byłam bardzo mało objawowa jeśli chodzi o te sprawy - więc może być mi być ciężko coś wyczuć :) zero zmian nastroju, zero pms, nawet okres nie bolesny.
Zobaczymy jak będzie,na razie mam podejście, że super jak się uda szybko ale jak trochę nam to zajmie to też ok :) ginekologów, badania, dentystę ;) mam za sobą więc teraz zostaje przyjemna strona starań, ale trochę się nakręcam, wczytuje w forum i rozmarzam, że fajnie by było już... :)
Też byłam bezobjawowa A przynajmniej tak mi się wydawało bo się temu nie przyglądałam.
Pierwsze zmiany śluzu zobaczyłam w 2 cyklu po odstawieniu akurat plastrów ale to nie ma znaczenia. No I wtedy zaskoczylismy, niestety biochemiczna. A teraz działamy kolejny cykl :)
 
Tak wiem. Dlatego mówię że dopiero po odstawieniu cykl się wyreguluja j trzeba obserwować swój organizm [emoji4]
Ja mam okres na 11 stycznia także na jednym wózku jedziemy ;)
Owulacja miała być według kalendarzyka wczoraj. Ale dziś zaczęło mnie kluc podbrzusze, nie wiem czy jajnik, bardziej na środku niż po którejś ze stron. Dorwalam się do męża i w trakcie myślałam że padnę, bolał mnie każdy ruch w sensie takie kłucie. Czyżby owulacja? Oby... bo ostatnio było 3 dni temu (świąteczne objadanie nie pomaga przy libido xD )

Przy tabletkach nie ma czegoś takiego jak zmienny śluz, zazwyczaj jest problem że zbyt duża suchoscia pochwy. Jedyne bóle jakie są to te okresowe ale to też nie każdy.

Też byłam bezobjawowa A przynajmniej tak mi się wydawało bo się temu nie przyglądałam.
Pierwsze zmiany śluzu zobaczyłam w 2 cyklu po odstawieniu akurat plastrów ale to nie ma znaczenia. No I wtedy zaskoczylismy, niestety biochemiczna. A teraz działamy kolejny cykl :)
 
Mnie dopadł syndrom poświąteczny - obejmowałam porcelanę... [emoji29] Dawno już się tak fatalnie nie czułam. Musiało mi coś zaszkodzić, bo ilościowo raczej nie przesadzałam z jedzeniem.
Bo raczej na ciążę za wcześnie 17 dc... (owu była w 9dc)
 
Ja mam okres na 11 stycznia także na jednym wózku jedziemy ;)
Owulacja miała być według kalendarzyka wczoraj. Ale dziś zaczęło mnie kluc podbrzusze, nie wiem czy jajnik, bardziej na środku niż po którejś ze stron. Dorwalam się do męża i w trakcie myślałam że padnę, bolał mnie każdy ruch w sensie takie kłucie. Czyżby owulacja? Oby... bo ostatnio było 3 dni temu (świąteczne objadanie nie pomaga przy libido xD )

Przy tabletkach nie ma czegoś takiego jak zmienny śluz, zazwyczaj jest problem że zbyt duża suchoscia pochwy. Jedyne bóle jakie są to te okresowe ale to też nie każdy.

Też byłam bezobjawowa A przynajmniej tak mi się wydawało bo się temu nie przyglądałam.
Pierwsze zmiany śluzu zobaczyłam w 2 cyklu po odstawieniu akurat plastrów ale to nie ma znaczenia. No I wtedy zaskoczylismy, niestety biochemiczna. A teraz działamy kolejny cykl :)
Ja też pierwsze zmiany śluzu zauważyłam w drugim cyklu po odstawieniu antykoncepcji.
 
reklama
Trzymam kciuki Dziewczyny, aby te cienie za 9 miesięcy były czymś najcudowniejszym co Was spotkało. [emoji3590][emoji3059]

Ja robiłam test i nadal biało. Dodatkowo objawy na @. Jednak liczę po cichutku, że następny cykl będzie nasz:)

Muszę jedna rzeczą się pochwalić...2 tygodnie temu dowiedziałam się, że ... Bardzo bliska osoba z mojej rodzinie po 10 latach INTENSYWNYCH starań jest w CIĄŻY!!! :-) Luuudzie w nocy spać nie mogłam jak się dowiedziałam!!!

Ucieszyłam się chyba bardziej, niż jak bym to ja była w ciąży.

Płakałam jak bóbr.

No nie ukrywam, że niedość że od paru miesięcy się staramy o dzidzię. To teraz zostałam bardziej " zmotywowana" bo fajnie by było mieć z tak bliską osobą dziecko w podobnym wieku.
 
Do góry