reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mój mąż twierdzi że jest pewien że jestem w ciąży. Tak mi wczoraj powiedzial i stwierdził że może za wcześnie na testy. Pierwszy raz coś takiego od niego uslyszalam
 
reklama
Mój mąż twierdzi że jest pewien że jestem w ciąży. Tak mi wczoraj powiedzial i stwierdził że może za wcześnie na testy. Pierwszy raz coś takiego od niego uslyszalam
A kiedy miałaś owulację? Pamiętaj, że psychika jest w stanie bardzo dużo namieszać. Życzę Ci oczywiście 2 pięknych kreseczek. Dziwię się jednak , że masz tyle objawów , a testy negatywne.
 
Też mnie to dziwi. Tyle że ja psychicznie jakoś się nie natawialam. Tonmojnpierwszy cykl. Teraz rzadko o tym myślę. Jak wyszedł w pn test negatywny to uznałam że nie ma ciąży. Ale z nią na dzień coraz bardziej mnie denerwuje ta nie pewność. Nie wiem co się dzieje. Bóle owulacyjne miałam 16 dc. Śluz też bym płodny. A później taki sam jak płodny pojawił się gdzieś w 25 dc. I brzuch trochę też bolał więc zglupialam totalnie. Już nie wiem nic, kompletnie. Jestem zielona. Jak ma przyjść ten cholerny @to niech przylazi bo takie bezsensowne czekanie nie dobija. Eh... [emoji25][emoji57][emoji848]
A kiedy miałaś owulację? Pamiętaj, że psychika jest w stanie bardzo dużo namieszać. Życzę Ci oczywiście 2 pięknych kreseczek. Dziwię się jednak , że masz tyle objawów , a testy negatywne.
 
Wciąż mam nadzieję że się uda... Choć to trudne. W tym mies biorę clo bez monitoringu... Pracuje na 3 zmiany maz na 2 większość czasu się mijamy... Nie można tego robić na akord,niestety czuje wielka presję czasu
 
reklama
A jak się czujesz? Powiedziałaś rodzince? Mąż wie?
Mąz wie :) cieszy się bardzo :) juz powiedzial, ze jak bedzie chlopiec to bedzie Jan :) (czuje ze bedzie chlopiec, nie wiem dlaczego. Bardzo chcialabym synka ). Powiedzielismy tez rodzicom i radosc wielka. Teraz czekamy cierpliwie na wizyte u gina. Ja jutro jeszcze pojde zrobic bete drugi raz zeby zobaczyc przyrost :) ogolnie czuje sie dobrze :) duzo spie i czesto mnie mdli to chyba takie najgorsze uczucia, a tak to czasami zakuje mnie podbrzusze prawie jak na okres, ale moja mama, ktora jest polozna powiedziala ze to normalne, bo wszystko mi sie bedzie rozciagac :)
 
Do góry