reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
I mnie dziś 37 dc. Be, zmian brak @ piersi pomalutuku zaczynają boleć. Innych objawów brak. Wczoraj tylko po łuku whisky było mi mega nie dobrze. A testery były negatywne. Brak słów....
 
Też o tym myślałam Ale nie wiem czy dam radę się dostać do hona. Do tego co zawsze chciałam nie chce za bardzo iść. A do tego co chce nie wiem czy będzie miał miejsce. Ale muszę iść bo ewidentnie jest coś nie tak. Już tydzień spóźnienia. Najdłuższy cykl w tym roku 36 dni które minęło wczoraj. A ja nie czuje wgl żadnego napięcia w brzuchu jak t9 zawsze ma miejsce przed @
To może wizyta u lekarza po świętach jak mialas wcześniej krótsze cykle.
 
Hahaha [emoji16] Ja nie wiem co to jest. Mdłości mogły być z przezarcia [emoji16] ja właśnie za bardzo nie mam zadnych objawow ani na @Ani na ciążę. Dziwny cykl który już się ciągnie w nieskończoność. Muszę zrobić bete nie wiem kiedy i jak Ale muszę [emoji16]
Ty w terminie @ masz już takie jazdy jak ja w 10 tygodniu [emoji23]
 
reklama
Do góry