reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Czemu nie powinno się myć okien? Co to ma wspólnego? Ciało chroni płód przez pierwsze tygodnie, ponieważ z wyjscia nie mamy wiedzieć o ciąży (teraz mamy testy) do czasu, aż biologia nam o tym nie zaanonsuje.
Nie jest wskazane zbyt długie trzymanie rąk w górze. Tak słyszałam. A przy myciu okien nieraz się tak trzyma właśnie.
 
reklama
Kochana napisz po wizycie co i jak? :)) nie stresuj sie tak.
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale jeszcze wir zakupow mnie porwal :) dzis po raz pierwszy uslyszalam dobre wiesci od gina a tzn endometrium 12mm co gin okrelil jako "no bardzo ładne", owulacja byla, pecherzyk pękł i cykl wykorzystany w 100% :) teraz tylko czekac czy @ przyjdzie czy nie. Jezeli nie to 7 stycznia mam wizyte :) oby zadziałala magia Świąt i obg wydarzył się cud zafasolkowania :) dzis 22 dc :)
 
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale jeszcze wir zakupow mnie porwal :) dzis po raz pierwszy uslyszalam dobre wiesci od gina a tzn endometrium 12mm co gin okrelil jako "no bardzo ładne", owulacja byla, pecherzyk pękł i cykl wykorzystany w 100% :) teraz tylko czekac czy @ przyjdzie czy nie. Jezeli nie to 7 stycznia mam wizyte :) oby zadziałala magia Świąt i obg wydarzył się cud zafasolkowania :) dzis 22 dc :)
A pamiętasz jakie endometrium miałaś wczesniej? Np 9dc, 11dc... I jak duży wtedy był pęcherzyk?
 
Ja dziś miałam to samo. Ale śluz leje się że mnie okropnie. Właśnie wróciłam z pracy i cała bielizna mokra. Nigdy tak przed okresem nie miałam. Taki lejacy, przezroczysty jak w dni płodne, ale się tak nie rozciąga. Nie wiem co jest grane [emoji848]
Głupia zrobiłam przed chwilą test oczywiście nic, nawet cienia.
 
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale jeszcze wir zakupow mnie porwal :) dzis po raz pierwszy uslyszalam dobre wiesci od gina a tzn endometrium 12mm co gin okrelil jako "no bardzo ładne", owulacja byla, pecherzyk pękł i cykl wykorzystany w 100% :) teraz tylko czekac czy @ przyjdzie czy nie. Jezeli nie to 7 stycznia mam wizyte :) oby zadziałala magia Świąt i obg wydarzył się cud zafasolkowania :) dzis 22 dc :)
Ciesze sie! Dobre wiesci :) na pewno sie uda i tez mam 7 stycznia w razie „w” wizyte, ale czy sie przyda to sie okaze jeszcze ;)
 
A pamiętasz jakie endometrium miałaś wczesniej? Np 9dc, 11dc... I jak duży wtedy był pęcherzyk?
W 12 dc endo 6.4 a pęcherzyk 12.1mm, w 16 dc endo 10.8 a pecherzyk 15.7 a dzis w 22dc endo 12mm a pecherzyka pekniety :) jestem podekscytowana i sama staram sie nad soba zapanowac, ale ciezko bo to pierwszy raz od wielu miesiecy kiedy istnieje realna szansa na ciaze :D
 
Ciesze sie! Dobre wiesci :) na pewno sie uda i tez mam 7 stycznia w razie „w” wizyte, ale czy sie przyda to sie okaze jeszcze ;)
No to mamy dokladnie tak samo :) w razie jakby @ nie przyszla to kiedy testujesz? Ja w Wigilię pierwszy raz a drugi planuje na 31.12. Oczywiscie zakladajac, ze @ nie zawita w ogole :)
 
@ się kończy to do pracy rodacy... Owu mi wypada jakoś w Wigilię więc niech się cuda dzieją...

A póki co upiekłam pierniczki...
IMG_20191216_152435_685.jpeg
 
No to mamy dokladnie tak samo :) w razie jakby @ nie przyszla to kiedy testujesz? Ja w Wigilię pierwszy raz a drugi planuje na 31.12. Oczywiscie zakladajac, ze @ nie zawita w ogole :)
Planuje 26 grudnia :) bo @ powinna przyjsc 28, ale sprobuje dotrwac do 28, zeby sie nie dolowac, gdyby wyszedl cien w swieta a @ przyszlaby w terminie ;)
 
reklama
Czemu nie powinno się myć okien? Co to ma wspólnego? Ciało chroni płód przez pierwsze tygodnie, ponieważ z wyjscia nie mamy wiedzieć o ciąży (teraz mamy testy) do czasu, aż biologia nam o tym nie zaanonsuje.
Właśnie chciałam nawet pytać o tą ochronę płodu, czy to prawda że przez 6 tyg płód nie ma wspólnego krwiobiegu z matką i nie szkodzą mu alkohol i fajki?
Często kobiety nie wiedząc że są w ciąży piją i palą 😀
 
Do góry