reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Witam sie znow po kilku dniach przerwy.
Co do problemow o ktorych pisalam ze mialam to nie chcialam Wam smecic bo mialam pogrzeb pod koniec listopada( zmarla babcia mojego narzeczonego ktora chorowala na raka) i tak nie bylam jakos w formie. I uswiadomilam sobie poraz kolejny jakie te zycie jest kruche.. I jak bardzo trzeba je szanowac... Ale nie bede tu Was dolowac..

Nie wiem czy dobrze cos przeczytalam , ktores z Was poronily?? Bardzo Wam z calego serduszka wspolczuje... :-( :(
Jak rowniez gratuluje kolejnych 2 kreseczek 8-)

U mnie totalna nuda, w dodatku bylam dzis u mojej gin i wychodzi na to ze teraz mam cykl bezowulacyjny.. Jak zwykle wszystko pod gorke. I moj N musi koniecznie zrobic badanie nasienia aby lekarka mogla mnie skierowac na droznosc lub laparoskopie i wtedy tez bede mogla zrobic badanie Amh.... Ech.. biednemu zawsze wiatr pod oczy...
 
Witam sie znow po kilku dniach przerwy.
Co do problemow o ktorych pisalam ze mialam to nie chcialam Wam smecic bo mialam pogrzeb pod koniec listopada( zmarla babcia mojego narzeczonego ktora chorowala na raka) i tak nie bylam jakos w formie. I uswiadomilam sobie poraz kolejny jakie te zycie jest kruche.. I jak bardzo trzeba je szanowac... Ale nie bede tu Was dolowac..

Nie wiem czy dobrze cos przeczytalam , ktores z Was poronily?? Bardzo Wam z calego serduszka wspolczuje... :-( :(
Jak rowniez gratuluje kolejnych 2 kreseczek 8-)

U mnie totalna nuda, w dodatku bylam dzis u mojej gin i wychodzi na to ze teraz mam cykl bezowulacyjny.. Jak zwykle wszystko pod gorke. I moj N musi koniecznie zrobic badanie nasienia aby lekarka mogla mnie skierowac na droznosc lub laparoskopie i wtedy tez bede mogla zrobic badanie Amh.... Ech.. biednemu zawsze wiatr pod oczy...

Bardzo mi przykro z powodu śmierci babci.. Ja z babcią mojego M jestem bardzo związana..

"my" też musimy zrobić badanie nasienia żeby postanowic co dalej...
Trzymam kciuki za Ciebie i dobry wynik narzeczonego
 
reklama
A jakie długie masz cykle? Może spróbuj za kilka dni jak @ nie przyjdzie.. Na tym moim tescie teraz jest praktycznie nic nie widać a chciałam dziś pokazać go mężowi i oświadczyć, że może się udało a tak to sama nie wiem czy mu coś mowic 😒najgorsze, że jutro mamy myć okna a jeśli coś by było na rzeczy to nie powinnam raczej 😒
Czemu nie powinno się myć okien? Co to ma wspólnego? Ciało chroni płód przez pierwsze tygodnie, ponieważ z wyjscia nie mamy wiedzieć o ciąży (teraz mamy testy) do czasu, aż biologia nam o tym nie zaanonsuje.
 
Do góry