reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Kurcze, no nie mogę wybrać... ten Tobi fajny ale zastanawia mnie kwestia, o której napisała Afi...


Afi - priori brałam pod uwagę tylko dlatego, że sądziłam, ze Tobi montowany jest tyłem do kierunku jazdy, stąd moje pytanie ale dokształciłam się i teraz już wiem, ze priori jest trochę w tyle za tobi lub pearl
chyba jednak będziemy wybierać pomiędzy roemerem a recaro.
JustMe - a jaki w końcu materiał wybraliście w tym Recaro???
 
Ostatnia edycja:
A! I jeszcze pan sprzedawca mówił, że oczywiście z weluru łatwiej sprać plamy, ale za to alcantarę można prać w pralce- zdejmujesz obicie i już.

przeglądam allegro, bo my decydujemy się na young sport 9-36
i tam są 2 do wyboru : imitacja zamszu, lub micoofibra:confused:
i wszędzie piszą, ze można zdjąć i uprać w 30 stopniach...
 
Ostatnia edycja:
przeglądam allegro, bo my decydujemy się na young sport 9-36
i tam są 2 do wyboru : imitacja zamszu, lub micoofibra:confused:
i wszędzie piszą, ze można zdjąć i uprać w 30 stopniach...
Aga - ale wiesz, że tak duży przedział wagowy nie jest za bardzo polecany? na tej stronce fotelik.info jest kilka argumentów przeciw i mnie przekonały. Oczywiście to tylko moje zdanie :-)
 
wiem kochana, ale mój M ma sportowe auto, przymierzaliśmy wiele fotelików i żaden nie pasował porządnie na kubełkowe siedzenia prócz właśnie tego recaro 9-36.
ja do swojego chętnie kupiłabym mc
 
przeglądam allegro, bo my decydujemy się na young sport 9-36
i tam są 2 do wyboru : imitacja zamszu, lub micoofibra:confused:
i wszędzie piszą, ze można zdjąć i uprać w 30 stopniach...

Spojrzałam na ukcję i alcantara nazywana jest imitacją zamszu:-)
My mamy kolor granatowo szary z tej aukcji:

RECARO YOUNG EXPERT PLUS 2011 + wysyłka gratis (1366082325) - Aukcje internetowe Allegro

A! I bardzo się cieszę, bo do rodziców przyszło dzisiaj krzesełko do karmienia (wysyłane siódemką, więc bałam się, kiedy dotrze...), więc jak przyjedziemy, to Franek będzie już miał w czym siedzieć:tak:
 
no bez przesady! jak zrobisz 23-24 stopnie, przy 40 stopniowym upale to będzie dobrze.
i zapalenie krtani gotowe...

nie wolno aż tak dużej różnicy temperatur robic, mnie lekarka powiedziała, że można max o 5 st mniej niż jest na zewnątrz
zresztą koleżanka tak załatwiła synka w lipcu i od tej pory przynajmniej raz w miesiącu są w szpitalu z powodu krtani
 
Wiolan, a jaką macie tapicerke w tym roemerze? bo są trzy rodzaje - trend line (taka łatwo zmywalna), high line (cos na wzór zamszu/weluru) i bellybutton (podobna do bawełny). Nie wiem którą wybrac? Albo napisz jaki macie kolor/model, to będę wiedziała, bo mam ich katalog. Chciałabym dobrze oddychającą i łatwą w utrzymaniu czystości ;) i nie wiem którą wybrać?

do tego roemera możne tez dobrać obicie letnie (takie frotkowe/ręcznikowe) lub tapicerkę keep cool (niby ma pochłaniac nadmiar ciepła w upalne dni) ? niestety jeszcze tego nie widziałam i nie wiem czy warto?
 
reklama
Spojrzałam na ukcję i alcantara nazywana jest imitacją zamszu:-)
i super, wszystko jasne :-) wielkie dzięki,
ja jeszcze nie wiem, jaki kolor wybrać
i zapalenie krtani gotowe...

nie wolno aż tak dużej różnicy temperatur robic, mnie lekarka powiedziała, że można max o 5 st mniej niż jest na zewnątrz
zresztą koleżanka tak załatwiła synka w lipcu i od tej pory przynajmniej raz w miesiącu są w szpitalu z powodu krtani

hmmm przy długiej trasie też?:confused:
bo przy krótkiej to się domyślam

edit:
Justme znalazłam ten, któy ja kupuję , zerknij tam niżej jest opisówka, czyli wychodzi, że najlepszy jest ten z dziurkami podwójnie- TOPLINE AIRMASH ???
http://allegro.pl/promocja-recaro-young-sport-9-36kg-2011-gratisy-i1361629044.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry