reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

roznice na pierwszy rzut oka widac po tym co dziewczyny pisaly czyli po okryciu na gondole. ponizej foto z modelu 2008 i 2009.
 

Załączniki

  • x-pram 2008.jpg
    x-pram 2008.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 14
  • x-pram 2009.jpg
    x-pram 2009.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 12
reklama
roznice na pierwszy rzut oka widac po tym co dziewczyny pisaly czyli po okryciu na gondole. ponizej foto z modelu 2008 i 2009.

dzięki, dzięki :)
Jeśli zatem tylko design, a nie technika je różni, to wiele na to bym nie patrzyła, ale masz rację - model z 2008 wolałabym kupić nówkę, choć co prawda model z 2009 po dołożeniu chyba 200-300 pln też można kupić nowy, a taki potem szybciej można sprzedać, bo tylko używany przez jedną osobę.

No nic to, czekam jeszcze z 1,5 mies. i zaczne poważnie jeździć za wózkiem.
 
roznice techniczne tez sa: siedzisko i budka w spacerowce, dlugosc gondoli itp. 2009 jednak troche lepszy.
 
A ja mam klops:(

Okazało sie, ze mojej ramy spacerówki Casualplay po Antosiu - z 2006 roku nie da sie polaczyc z gondolkami i fotelikami z kolekcji 2009 lub 2010..

czeka nas albo zakup nowego wozka i sprzedaz starej spacerowki
lub szukanie ofert sprzedazowych gondolek i fotelików z 2006 roku - co bedzie baaaaaaaardzo trudne :(

hmmm....

a mialo byc tak pieknie ...
 
My natomiast wczoraj po obejrzeniu na żywo jedo fyna i x-landera wybraliśmy jedo. x-lander wydał nam się jakiś taki "surowy" może to kwestia koloru który widziałam, poza tym ma mniejszą gondolkę a to dla mnie duży minus. Także u nas wybór padł na Jedo, za 1500 zł mamy wózek głęboki, spacerówkę, fotelik, adaptery, torbę dużą do wózka, parasolkę, folię przeciwdeszczową i śpiworek do spacerówki :D Zostaje tylko wybór koloru bo mamy z mężem odmienne zdanie w tej kwestii ;)
 
reklama
U nas przeważyła kwestia ceny i fakt że w xlanderze nie można spacerówki prowadzic przodem do dziecka. Na początku myślałam że to żaden problem ale jak w sklepie pan postawił budkę założył śpiworek to stwierdziłam że jednak wolałabym mieć dziecko przed sobą i widzieć co robi...tym bardziej że nam wypadnie w zimę jeżdzić spacerówką gdzie często wieje i jest zimno i ta budka zazwyczaj będzie naciągnieta niż złożona.
A tak poza tym to chyba są takie same...w dodatku w zestawie Tako mieliśmy juz fotelik więc jeden wydatek mniej.
 
Do góry