reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Ano tak, to sama gondolka, to tylko na kilka miesiecy i taki maluch nie brudzi, to fakt. U mnie to i gondolka i spacerowka i wszystko tam caly komplet i ten braz wydal mi sie taki mniej brudzacy.
 
reklama
Agate, no jak bym brała zestaw jak Ty to też główkowałabym nad ciemnym kolorem na zimowe pluchy. Z resztą ten mój wózek charakteryzuje się tym że tam kupuje się wszystko oddzielnie - stelaż, gondolę i siedzisko spacerowe, więc ja zakładałam że jak mi się uwidzi to siedzisko to je dokupię w stosownym terminie i wtedy właśnie na pewno byłoby granatowe. Ale to już czas pokaże czy się zdecyduję na dokupienie siedziska czy wogóle inny - wygodniejszy dla mnie wózek, bo jak mam mieć siedzisko na cięższym wózku tylko na 2-3 miesiące jednej zimy, to podziękował i zdecyduję się od razu na coś funkcjonalniejszego.
 
Wszystkie kolory sie brudzą - bez wyjątku...

Ja mam granatowo-czerwonego Casuala i szarego Mclarena - oba brudne - tapicerki do prania. Tylko inny rodzaj brudu widac... Jak ktos mieszka na wsi - i uprawia country cross tak jak ja - to nie ma szans- kazdy bedzie brudny...

czy rozowy czy czarny - wiec warto wybrac dokłądnie taki jaki sie podoba - a tapicerkę uprac jak sie ubrudzi... w wiekszosci jest zawsze sciągalna..
 
Wszystkie kolory sie brudzą - bez wyjątku...

Ja mam granatowo-czerwonego Casuala i szarego Mclarena - oba brudne - tapicerki do prania. Tylko inny rodzaj brudu widac... Jak ktos mieszka na wsi - i uprawia country cross tak jak ja - to nie ma szans- kazdy bedzie brudny...

czy rozowy czy czarny - wiec warto wybrac dokłądnie taki jaki sie podoba - a tapicerkę uprac jak sie ubrudzi... w wiekszosci jest zawsze sciągalna..

Zgadzam się - na wszystkim widać brud, ale jednak biała bawełniana budka to już chyba byłaby mordęga :tak: A co do ściąganej tapicery to tak jak piszesz - jest w większości wózków ale w spacerówkach, a o gondolkach nie słyszałam, ale ja co najwyżej mogę sobie pouprawiać city cross więc tak źle chyba nie będzie :-D
 
byliśmy dziś z M w sklepie obejrzeć kolory x-landera z 2010.
no i zdecydowaliśmy, że będzie ten ENERGY :-D
choć powiem, że ten Jungle też jest super:tak: Krewetka gratuluję zakupu.
mój M oczywiście gorzej niż baba do wszystkiego się czepiał, że to ciężko się tobi, to odpina, to coś tam aj aż myślałam, że go sieknę, ale powiedziałam mu, ze jest ustalone, będzie x-lander z 2010 kolor energy :tak:

łóżeczka też oglądaliśmy, a ten nagle, ze może kupimy turystyczne- było jakieś za 250 zł z przewijakiem i muzyczką- mi się nie podobało, ja chce zwykłe drewniane, a ten swoje, ze dużo jeżdzimy i się przyda turystyczne....:angry:
 
aga to super ze sie podoba, a gdzie oglądaliście ten kolorek? jak on w rzeczywistości wygląda?
oglądaliśmy tu u nas bo zadzwoniłam czy mają akurat mieli, to zajrzeliśmy.
ten energy nie jest różowy czy coś, ale nie jest to taka krwista czerwień, hmmm
może jakby trochę malinowy? trudno wyjaśnić, ale trochę inny niż na foto- ładniejszy :tak:
krewetka, a Ty kupiłaś tą torbę za 149 zł też tam co zamawiałaś? czy może była taniej? bo tu gdzie ja oglądałam to 149 kosztowała
a cały zestaw 1807
 
a ja właśnie chyba wezmę też torbę, bo fajnie wygląda, jest duża, można podręczne rzeczy schować... chyba, ze poczekam i może na allegro taniej się pojawią :-)
wciąz czekam na kasę z zusu i jak jutro jej nie bedzie to dzwonię, bo napaliłam się na wózek:-)
 
reklama
właśnie przebrnęłam z moim M przez dłuuugą rozmowę na temat wózków:baffled:
no i jednak nie będzie x-lander XA, tylko X3
Wózek X-lander X3 (spac+ gond+ fotelik X-car+adaptery) 2009 - 1529.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce

znalazłam na allegro za 1200 z przesyłką i dużą ilością dodatków
X-LANDER X3 09 +GONDOLA+TORBA+FOTELIK+FOLIE WYS 0z (929187022) - Aukcje internetowe Allegro

będzie ten wózek, bo doszliśmy do wniosku, że jednak my częściej spacerujemy po lesie, górach czy piasku, no i nie powiem, że w tej cenie z fotelikiem i całą resztą wyjdzie naprawdę fajnie.
 
Do góry