reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Kamcia chodzi Ci o ta tabelke tak??
Trzeba wpisac gdzie Twoj m szukal pracy tzn gdzie np zanosil CV i jakiej pracy szukal i z kad sie dowiedzial ze taka praca moze byc w danym miejscu.
ja poszlam na latwizne i wypelnilam tylko 3rubryczki:-p

a wczoraj mi znow przyszlo z ChB ta kartka co ostatnio chyba w sierpniu czy ja lub moj m jestesmy tutaj zatrudnieni.
Nie zaczesto???
 
a wczoraj mi znow przyszlo z ChB ta kartka co ostatnio chyba w sierpniu czy ja lub moj m jestesmy tutaj zatrudnieni.
Nie zaczesto???
Ja tez wczoraj to dostalam, i moj brat , i jeszcze kilka znajomych tez.Poprzednim razem mialam to w czerwcu. Czytalam ze chca robic takie kontrole co 3 miesiace wiec mniej wiecej by sie zgadzalo....Zastanawiam sie czy irlandczykow tez sprawdzaja co 3 miesiace??? Chociaz z drugiej strony sami sobie na to zasluzylismy przebywajac w PL i dalej pobierajac chb lub inne zasilki wiec nie ma co soe dziwic z tak nas teraz sprawdzaja.....smutne ale niestety prawdziwe....
 
No wlasnie to prawda ze nie ktorzy Polacy pobieraj ChB a przebywali w PL.
A u was w SW tez daja 200e jak kogos sie podkabluje??? bo w SW w Carlow tak podobno jest:cool2:
 
reklama
Do góry