reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

My czekamy, ile średnio to trwa?

Czytałam ze para/małżeństwo z dwójką dzieci różnej płci dostaje 3 pokoje. Ciekawe ile w naszym przypadku każą nam czekać.

Napisałam odwołanie do Jobseeker's allowance, zaznaczając, ze jesteśmy najpierw zainteresowani Jobseeker's benefit. Trzymajcie kciuki.

Swoją drogą dziwne jest to, że ja otrzymuje macierzyński na który również muszę mieć 2 lata tutaj, a mój mąż nie może dostać zasiłku...
 
reklama
tutaj jest tak, ze dziecko powinno mieć swój pokoik, jesli macie 1 dziecko to dostaniecie 2 pokoje;-), ciekawe jakby podzielili jak ktoś ma 5 lub więcej dzieci:confused:
 
taaaa- a jesli jeden chłopak np. ma 14 lat a drugi rok tez maja miec ten sam pokoj ;-)
Albo dziewczynki:dry: nie no- komedia:sorry2:
 
Single person or Couple
(Certain 1-bed units may be designated for older persons only)
1-bed
Lone Parent or Couple with 1 or 2 children of the same sex
2-bed
Lone Parent or Couple with a boy and a girl or 3 or 4 children
3-bed
Lone Parent or Couple with 5 or more children
4-bed

I ja właśnie też się zastanawiam jak to wygląda w praktyce:confused:
 
reklama
Na pewno lepiej mieć swój pokój a dziecko swój, ale ja byłam gotowa jeszcze tak mieszkać, przyzwyczaiłam się, na szczęście teraz synek ma swój pokój a my z córcia mamy drugi, na pewno jest wygodniej. Na jednym pokoju z synkiem mieszkaliśmy od jego urodzenia.
 
Do góry