reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
JA kiedyś na poczcie próbowałam na dowód odebrać zasiłek i mi nie wydali, musiałam prawko, czy paszport pokazać. Natomiast następnym razem poszłam na drugą pocztę i nie było problemu.
Więc zależy na kogo się trafi.

Mam pytanko jak długo się czeka na MC, bo my już 2 m-ce czekamy i cisza.
 
JA kiedyś na poczcie próbowałam na dowód odebrać zasiłek i mi nie wydali, musiałam prawko, czy paszport pokazać. Natomiast następnym razem poszłam na drugą pocztę i nie było problemu.
Więc zależy na kogo się trafi.

Mam pytanko jak długo się czeka na MC, bo my już 2 m-ce czekamy i cisza.
Dokładnie tak jak piszesz z tym dowodem:tak:
A na MC teraz czeka się pół roku:sorry:
 
Nam zabrali od tak sobie MC i musieliśmy aplikować od nowa:wściekła/y:I pani w Health Centre powiedziała,że teraz właśnie pół roku poczekamy:confused2:Ale,że nie staraliśmy się pierwszy raz i P nagadał trochę,że co to za zabieranie bezpodstawne to poszło u nas raz,dwa:tak:
 
zapisałam Hanie do bray school project educate together, ale jeszcze nie wiem czy jest na normalnej liście czy na rezerwowej , bo ma się ze mną skontaktować jakiś officer , który sie tym zajmuje:sorry:
 
Pauletta Zadnych rachunkow ode mnie nie chciala w sumie zadnych jeszcze nie mam:sorry:ale chcialam jej dac rachunek za paliwo....
Wziela:
P60 i payslip M
moja decyzje z SW
dowod z samochodu bo m dojezdza teraz do pracy
i chyba tyle;-)
 
reklama
Do góry