reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

ja dokladnie jak wiesienka-porod pazdziernik,kaska w grudniu za listopad i grudzien:tak:Cos jest nie tak z Twoim CHB:no:
 
reklama
Dodzwoniłam sie i baba mi powiedziała że muszę czekać na wizytę social oficera w domu, ale teraz są bardzo busy :/ też miałyście taką wizytę??

 
Iza to jakieś dziwne rzeczy u Was się dzieją, co prawda u nas też sporo czekaliśmy, ale to dlatego, że jak byliśmy w Polsce to przyszła nam forma HRC1, bo my nie jesteśmy dwa lata tutaj, żeby wypełnić. Ale jak odesłaliśmy to moment i decyzja była z wyrównaniem od października:-), bo Ania z września
 
ehhh zadzwoniłam jeszcze raz, tym razem na szczęście na jakiegoś facecika trafiłam (na szczęście dla tej baby) no i powiedział że to tak długo trwa bo mój Szanowny jest self employed i muszą potwierdzić to przez urząd. Wkażdym razie wysłali to do urzędu w lutym i jeszcze nie dostali odpowiedzi, jak tylko to dostaną to będę miała kaskę.
Dzi eki za odpowiedzi mamuśki
 
Dodzwoniłam sie i baba mi powiedziała że muszę czekać na wizytę social oficera w domu, ale teraz są bardzo busy :/ też miałyście taką wizytę??

aaaa..teraz to wszystko jasne:tak:zawsze jest problem przy self-employment
PS. suwaczek mozesz sobie wstawic w sygnature,tzn.link-nie bedziesz musiala go dodawac za kazdym razem:tak:;-)
 
ja słyszałam o tym oficerze ze teraz tak jest ze potwierdzaja urodzenie sie nowego dziecka w rodzinie,ja czekam na tego ofizera od stycznie i dalej nie moge dostac FISu na Szymka
 
Znaczy się mam dodać tu w tym oknie, gdzie się odpisuje na temat?? tu gdzie się link wstawia??
o tak??
:no:Musisz wejść w Ustawienia(u góry),po lewej stronie Ci się opcje wyświetlą,tam klikniesz:Edytuj sygnaturę i tam wkleisz swój suwaczek i odtąd będzie on zawsze widoczny w każdym Twoim poście bez potrzeby wklejania go:tak:
Też tak zaczynałam jak Ty:-D
 
reklama
Do góry