reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Przyszla mi decyzja odnosnie MC......
Heheh a raczej GP card....dostal tylko Szymon....
Napisane jest ze tylko on byl u lekarza i dlatego on dostaje.
Faktycznie i m nigdy nie placilismy za zadna wizyte bo nie korzystalismy z tutejszych lekarzy,no poza ciaza oczywiscie....
Wy tez tak macie?
Troche to dziwne bo moja kolezanka dostala na siebie,meza i corke...a jeszcze ani razu nie byli z nia u GP i oni tez...a to jest to samo County:sorry2:
 
reklama
Ewelcia-najzwyczajniej w świecie musicie częściej chorować(żartuję oczywiście)...ale nie wiem w czym rzecz,bo ja dostałam a też nie wizytuję się-moje dzieci też nie(3 lata temu jak przyjechaliśmy tylko kilka razy byliśmy,ale w przeciągu ponad 2ch lat nikt nie chorował)-tylko Danielek:/
 
Ewelcia86 - my również dostaliśmy MC dla całej rodzinki od razu, nie chorowaliśmy i nie chodziliśmy po lekarzach, nie licząc moich wizyt podczas ciąży
 
ehh a ja to chodziłam bo u nas w pracy przeciągi:baffled:

a teraz wam powiem co mi szef powiedział odnośnie zapłaty za BH na macierzyński:tak:nie ma problemu zapłaci mi ale wolnego nie da bo powiedział ze niby czemu ma mi podwójnie płacic:baffled:ehhh trudno i tak mam 31 dni urlopu:-p:-)
 
Witajcie.Wiem,ze juz byla kiedys rozmowa na ten tem.ale nie potrafie tego znalesc,przepraszam.Przypomnijcie prosze,w jaki sposob naliczana jest odprawa po zwolnieniu przez pracodawce?W sumie,to szef zamyka firme i tylko dlatego nastepuja zwolnienia.Maz pracowal tam 5 lat(za 2 mc.byloby rowniusienko).Jestem troche przerazona....jak to bedzie...Z gory dziekuje za jakas odp.
 
a teraz wam powiem co mi szef powiedział odnośnie zapłaty za BH na macierzyński:tak:nie ma problemu zapłaci mi ale wolnego nie da bo powiedział ze niby czemu ma mi podwójnie płacic:baffled:ehhh trudno i tak mam 31 dni urlopu:-p:-)
jakiego wolnego Ci nie da,bo nie czaje?o jakim podwojnym placeniu piszesz?:sorry2:
 
Ewelcia-najzwyczajniej w świecie musicie częściej chorować(żartuję oczywiście)...ale nie wiem w czym rzecz,bo ja dostałam a też nie wizytuję się-moje dzieci też nie(3 lata temu jak przyjechaliśmy tylko kilka razy byliśmy,ale w przeciągu ponad 2ch lat nikt nie chorował)-tylko Danielek:/

Ewelcia86 - my również dostaliśmy MC dla całej rodzinki od razu, nie chorowaliśmy i nie chodziliśmy po lekarzach, nie licząc moich wizyt podczas ciąży
no to ja nie kumam czemu tylko Szym dostal GP visit card:dry:.....
Moj m pracuje i ja mam jeszcze JB no i nie placimy za nic i moze dlatego:sorry2:
 
jakiego wolnego Ci nie da,bo nie czaje?o jakim podwojnym placeniu piszesz?:sorry2:

bo zaplaci mi za bank holiday i jakby dał mi urlop za te dni to oczywiście płatny czyli zaczął mi tłumaczyc ze 2 razy by musiał mi zapłacic a przecież miałam wolne w te banki holidaye
 
reklama
dziewczyny jak robilyscie zdjecie do paszportu irl dla dziecka?same czy u fotografa?ja zabieram sie zeby zrobic sama i dac do wywolania,nie wiem tylko czy tak mozna:baffled:Poza tym-robic normalne czy w opcji-portret?
z gory dzieki za wszelkie wskazowki..
 
Do góry