reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Iwonko-pracodawca jest w obowiązku zapewnić Ci odpowiednia pracę dla twojego stanu-czyt.Karmienia piersią.I niestety nie jest to dostateczny powód do rezygnacji i otrzymywania zasiłku...Jeżeli o zły stan zdrowia chodzi to też odpada-po 1-każą Ci przedstawic odpowiednie zaświadczenie,po2-powiedzą,że nie jesteś zdolna do podjęcia innej pracy(a to jest wymogiem przy staraniu się o zasiłek),a po3-będą woleli abys się starała o coś w rodzaju renty,czyli z zasiłku dla bezrobotnych nici
madbebe-to ja się przypomnę z tym formularzem dla szefa i do sociala o bezpłatny macierzyński:)
 
reklama
reklama
Hej Wczoraj pisalam na watku glownym ale chyba mnie nikt nie zauwazyl:no: :dry::confused::cool:
Mamusie chcialam sie poradzic bo nasz babel ma juz ponad miesiac i nie dostaljeszcze szepionki na gruzlice BCG jak dlugo wy czekalyscie?? U nas w szpitalu nie daja jej od razu po urodzeniu my mamy umowic sie dopiero w 6 wks check czy to nie jest za pozno?? A i jeszcze jedno karmienie mam mieszane z powodu malej ilosci pokarmu dziennie moze wypije tylko ok 80ml mojego mleka i nie wiem co z kropelkami D3 tymi tutejszymi(Abidec) czy powinnam podawac?? W mleku modyfikowanym jest jej wystarczajaco na dzienne zapotrzebowanie.Czy wy mammusie podajecie je nawet jak ktoras karmi sztucznie? I jak dlugo czeka sie na CHB ??
pozdrowki
 
Do góry