reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Madbebe Sempka przyjmuje w Galway!!!!!!!! wiec bez pb powinna ci to wypisac
Adres wypisuje sie Polski, dziecko sie urodziło w Irl ale umiejscawiasz je w Pl wiec adres polski
 
Madbebe Sempka przyjmuje w Galway!!!!!!!! wiec bez pb powinna ci to wypisac
Adres wypisuje sie Polski, dziecko sie urodziło w Irl ale umiejscawiasz je w Pl wiec adres polski
:szok::szok:taa??a myslalam ze w Dublinie.Aha,bo ona miala sie wymieniac z tym kolesiem czy cos.Dzieki za wiesci.Tylko nadal nie wiem jak to zrobic,bo do niej chodzila w I i IIgim trymestrze a w III juz tylko do Cudo.I nie wiem teraz czy mam wziac podpisy od obu,czy jak?:no::eek:
 
:szok::szok:taa??a myslalam ze w Dublinie.Aha,bo ona miala sie wymieniac z tym kolesiem czy cos.Dzieki za wiesci.Tylko nadal nie wiem jak to zrobic,bo do niej chodzila w I i IIgim trymestrze a w III juz tylko do Cudo.I nie wiem teraz czy mam wziac podpisy od obu,czy jak?:no::eek:
Ja na Twoim miejscu poszłaby,m do jednej z nich z książeczką ciąży-tam wszystko jest czarne na białym.A wydrukowałaś juz sobie to zaświadczenie,które mają podpisać?Ja sama wszystko wpisałam i zanoszę tylko do podpisania mojemu gp i opieczętowania:tak:
 
Wypisz sobie sama i daj Sempce do podpisania, weź na wszelki wypadek dwie sztuli tego druku, jedenn pusty, gdyby S. nie chciała podpisac wszystkich dat
 
reklama
Do góry