reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

MartaF no to za****cie Was zalatwili:szok: ja juz nie wiem jak oni to licza...ja dzis tez zaliczylam zonka: poszlam na poczte po rent suplement a tu znowu 5 e mniej:no::baffled: juz druga obnizka i to bez zadnego pisma - robia co chca z nami:szok:
a w ktorym miescie Ty chodzisz do sociala?

Andziulina a Ty jak tam?
 
reklama
MartaF no to za****cie Was zalatwili:szok: ja juz nie wiem jak oni to licza...ja dzis tez zaliczylam zonka: poszlam na poczte po rent suplement a tu znowu 5 e mniej:no::baffled: juz druga obnizka i to bez zadnego pisma - robia co chca z nami:szok:
a w ktorym miescie Ty chodzisz do sociala?
Cashel, tylko jeden pracownik socjalny:baffled:
zapomniałam wam napisac ze miesiąc temu mieszkaliśmy w zapleśniałej chacie za 400 euro i to pracownik socjalny kazał nam zmienic dom i ze będą nam dopłacać no i zostawili nas na lodzie z chatą za 700 euro a wiecie jak to jest wziąść lokatora no i kto by chciał mieszkac z 3 małych dzieci
 
Ostatnia edycja:
w końcu dotarłam do domu :-) socjal, potem spotkanie z social officerem i na koniec szkoła rodzenia - busy dzień :baffled: no i co załatwiłam? NIC.
byłam u tej całej naszej Mary - wyjątkowo miła była dzisiaj - dała mi kolejną formę do wypełnienia (którą już wypełniałam chyba ze 3x...) i wrócić mam we wtorek, a wtedy ona zobaczy, co da się zrobić :-( najśmieszniejsze, że mam książeczkę pt. Illness Benefit i wg tamtych reguł chorobowe należy mi się bez żadnego gadania. zpytałam tej babki, co robić, a ona na to, że zadzwonić bezpośrednio do tego departamentu i popytać ich :confused: paranoja. dzwoniłam od 14.30 do 17 i cały czas słyszałam - sorry we are busy, please hold. :wściekła/y: ehhhhh. a czy słyszałyście, że zmienili ilość skladek prsi do chorobowego? bo coś mi się obiło o uszy dzisiaj i chyba dlatego nie chcą mi przyznać...:-(
 
andziulina ja nic nie wiem o tym, by sie cos zmienilo, ale teraz to juz chyba i tak bez znaczenia, bo robia jak chca:baffled:
a co do tej infolini to tam nigdy nie odbieraja tel, trzeba powisiec na lini z 10 min:baffled:, ale dowiesz sie co i jak, wiec warto;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko z racji ze zmieniam adres musze go zglosic w socjalu ale nie wiem czy musze jechac do glownego w Galeay czy moge isc do oddzialu u nas na west side? Mozecie pomoc bo przeraza mnie jutrzejsze czekanie tam z dzieckem.
 
Do góry